Play znów promuje zasięg 4 sieci

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

play-znow-promuje-zasieg-czterech-sieci

Operator Play znowu postanowił przypomnieć Polakom, że jego klienci korzystają z zasięgu nie jednej czy dwóch sieci komórkowych, a aż czterech. W praktyce więc mają oni moc od wszystkich dużych operatorów strukturalnych do dyspozycji, co czyni ją de facto najlepszą. Niestety nie zawsze w praktyce jest tak kolorowo i wesoło.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić problemy z logowaniem się do sieci komórkowej T-Mobile w przypadku braku zasięgu Play czy też brak dostępności roamingu krajowego dla usługi internetowej. Jeśli jednak już o sieci web mowa to warto wspomnieć o transferach. Oczywiście Play dalej prowadzi ze średnią prędkością internetu wynoszącą około 10,16 Mb/s według aktualnego rankingu serwisu Speed Test.

Co ciekawe, na drugie miejsce awansował Orange z poziomem 9,79 Mb/s spychając Plusa na trzecią lokatę z 9,52 Mb/s. T-Mobile notuje z kolei wartość 9,01 Mb/s, czyli ostatnią i jednocześnie odwrotnie proporcjonalną do swoich własnych wyników badań, w których to triumfował. Te zawirowania w jednej z podkategorii zwiastują nam kolejne emocje w lipcowym notowaniu najlepszych sieci My mobile RANKING.

(fot. Play/My mobile studio)

REKLAMA PLAY ZASIĘGU 4 SIECI

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Play znów promuje zasięg 4 sieci”

  1. Marian Odpowiedz

    Okazuje się, że roaming w ofertach internetowych jest możliwy. W mojej okolicy wyłączono BTSa Play ponieważ przenoszą go w inne miejsce. Z tej okazji wszystkim osobą korzystającym z ofert internetowych włączono roaming T-Mobile. Działa on tylko na technologiach od GPRS do HSPA+ czyli bez LTE. Wg informacji na infolinii jest on ograniczony do 16Mb/s. Co ciekawe dowiedziałem się również, że testowano roaming LTE i stwierdzono, że póki co nie ma potrzeby uruchamiać. Moja karta łączy się z tą siecią, której zasięg ma teraz lepszy, co ciekawe nie ma ustawianych priorytetów. Dowiedziałem się również, że nawet jak uruchomią nadajnik Playa, to nie wyłączą mi roamingu. Żyć, nie umierać!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt