Świetna sprawa, w Plusie na kartę w sklepie Windows Phone Store zapłacimy środkami z konta Pre-paid

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

swietna-sprawa-w-plusie-na-karte-w-sklepie-windows-phone-store-zaplacimy-srodkami-z-konta-pre-paid

Choć niektóre media podają błędne informacje to prawda jest taka, że wszyscy gracze z tzw. W4 oferują funkcję Direct Billing polegającą na dopisywaniu opłat do rachunku czy też późniejszej faktury za zakupy w sklepach z mobilnymi aplikacjami. Niestety prawie zawsze usługa dotyczy abonamentu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszy w tym temacie był Play, drugi T-Mobile, trzeci Plus i czwarty Orange. Jednak to różowa sieć komórkowa w 2013 roku wprowadziła innowację w postaci dostępności Direct Billingu dla użytkowników na kartę. Niestety dotyczyło to sklepu w niszowej platformie Firefox OS. Teraz jednak nastąpił wielki przełom za sprawą najbardziej technologicznego telkoma. Tak, chodzi o sieć komórkową Plus.

Jej użytkownicy na kartę oraz mix mogą bez przeszkód instalować płatne gry ze sklepu Windows Phone Store. Opłata zostanie im później pobrana z konta Pre-paid bez zabaw z podłączaniem kart płatniczych w ustawieniach telefonu. Kto wie, czy nie jest to preludium nadchodzącego Windows 10 Mobile z obsługą płatności SMS Premium za aplikacje w dedykowanym sklepie. Więcej szczegółów znajdziemy w oficjalnym komunikacie telkoma oraz na witrynie www.plusstore.plus.pl/windows-store.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Świetna sprawa, w Plusie na kartę w sklepie Windows Phone Store zapłacimy środkami z konta Pre-paid”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt