PREMIERA: Stabilna forma Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Play to chyba najbardziej krytykowany w Polsce duży operator za sprawą wątpliwej jakości mobilnego internetu. Tymczasem to innym sieciom komórkowym ostatnio powija się noga, czego najlepszym przykładem są awarie Orange. W mieście Kopernika (i znanego YouTubera DanielaMagicala) fioletowy telkom przeszedł pozytywną przemianę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dosłownie w ciągu tygodnia czy dwóch, sieć komórkowa Play w Toruniu dumnie może się pochwalić stałymi transferami na poziomie 85 Mb/s i to praktycznie za każdym razem. Nie ma mowy o marnych średnich prędkościach w stylu 20 Mb/s jak kilka miesięcy temu. W dodatku pobity został rekord transmisji danych 89 Mb/s do wartości 94 Mb/s. Kto wie, może już wkrótce pęknie magiczna setka (100 Mb/s) typowa dla pełnego LTE.

O tym jakże historycznym wydarzeniu rzecz jasna poinformuje serwis My mobile. Wszak Play właśnie w Toruniu debiutował jako pierwszym miastem w Polsce z technologią 4G, gdzie podczas konferencji prasowej na Starówce zjechało całe ważne kierownictwo P4. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o nowej reklamie Play z Adamem Małyszem, który tym razem promuje przejście do fioletowego operatora z niezłymi bonusami.

(fot. Play/My mobile)

ADAM MAŁYSZ W NOWEJ REKLAMIE PLAY

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Stabilna forma Play”

    • Kamil

      Chyba wolniej, patrze centrum Warszawy w jednym z artykułów My mobile. Tymczasem Play ostro się wziął za modernizację sieci komórkowej i bardzo dobrze! Skupuje nawet działki w Polsce 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt