Skromnie, ale jednak rośnie zasięg sieci 4G LTE w Play [aktualizacja]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

skromnie-ale-jednak-rosnie-zasieg-sieci-4g-lte-w-play

Z przyjemnością patrzy się na to jak nasi krajowi operatorzy rozwijają swoją sieć komórkową w oparciu o najnowsze technologie czwartej generacji (w skrócie 4G). Co chwile otrzymujemy przecież komunikaty od telkomów. Raz to jest T-Mobile, jeszcze innym razem Orange. O Plusie tutaj nie wspominamy, ponieważ jest on gigantem samym w sobie bezkonkurencyjnym na polu infrastrukturalnym. Teraz fioletowy operator chwali się rozbudową zasięgu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak czytamy na podstronie jego oficjalnego bloga, już przeszło 100 miejscowości dysponuje dostępem do łączności LTE. Oczywiście krytycy wytykają Play, że jego 4G jest wolniejsze od 3G konkurencji. Kolejna sprawa dotyczy lokalizacji wiejskich, a nie miejskich. Przecież od czegoś trzeba zacząć, nie od razu Rzym zbudowano. Warto w tym miejscu przypomnieć pewną białą sensację. Okazuję się bowiem, że sieć komórkowa Play ma szybszy Internet od potężnego Orange.

Serwis My mobile odkrył ten fakt jako pierwsze medium w Polsce. Aż dziwne, że nim rzecznik P4 nie pochwalił się na najpopularniejszym na świecie portalu społecznościowym. W przeszłości bowiem już wiele artykułów z My mobile tam się znajdowało jak chociażby prognoza odnośnie największej sieci komórkowej w 2016 roku (to właśnie dlatego ten jeden tekst zdobył rekordową liczbę przeszło 170 polubień i nie wzięło się to z niczego) czy też wielokrotne przykłady rankingów.

(fot. Play/My mobile studio)

[AKTUALIZACJA]

Dosłownie kilka godzin od momentu stworzenia tego artykułu, sieć komórkowa Play opublikowała spoty promocyjne z reklamami dostępności usługi LTE w kolejnych miejscowościach. Cała trójka prezentowana jest poniżej.

REKLAMA PLAY NEWS Z NOWYMI MIASTAMI W ZASIĘGU 4G LTE

REKLAMA PLAY NEWS Z NOWYMI MIASTAMI W ZASIĘGU 4G LTE (CZĘŚĆ II)

REKLAMA PLAY NEWS Z NOWYMI MIASTAMI W ZASIĘGU 4G LTE (CZĘŚĆ III)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt