Aplikacje do obsługi YouTube będą jeszcze bardziej ograniczone na Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

aplikacje-do-obslugi-youtube-beda-jeszcze-bardziej-ograniczone-na-windows-phone

Nie jest żadną tajemnicą, że Google jeszcze w zarodku chce uśmiercić naprawdę nieźle zapowiadającą się platformę komórkową Windows Phone (kto jej używał, ten doskonale wie o czym mowa). Kalifornijski gigant właśnie kolejny raz przykręca śrubę w stronę użytkowników mobilnych kafelków, które w Europie mają się coraz lepiej ze swoimi 10% udziałów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dobie licznych zamienników, aplikacji alternatywnych do obsługi YouTube na Windows Phone musimy się liczyć z pewnym ograniczeniem funkcjonalności w najbliższej przyszłości. Już wkrótce tego typu programy na mobilne okienka do prezentacji największego na świecie serwisu z filmami wideo napotkają na takie oto utrudnienia. Zniknie możliwość przejścia do lokalizacji właściciela kanału. Oprócz tego w wynikach wyszukiwania klipów nie będą dostępne statystyki z ilością ich odsłon czy czasem trwania.

Jakby tego było mało, zniknie możliwość sortowania filmów na danym kanale. To samo dotyczy braku powiadomień dla aktualizacji, chociażby informujących o dodawanych nowych treściach. Opcje sugestii będą dotyczyć wyłącznie klipów ze strony głównej, a nie jak dawniej również serwowanych przez dane kanały. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że wraz z premierą Windows 10 for phones (Mobile) doczekamy się jednak oficjalnych aplikacji Google, o czym się spekuluje w Stanach już od pewnego czasu.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt