Na początku jest super a później tragedia, takie niestety są Androidy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

na-poczatku-jest-super-a-pozniej-tragedia-takie-niestety-sa-androidy

Android się tnie, Android się przycina, Android się laguje to bardzo popularne hasła wpisywane w wyszukiwarce Google przez użytkowników, którzy później trafiają do serwisu My mobile. Ten przykład dobitnie potwierdza jak poważny jest to problem dla całej masy konsumentów używających smartfonów z najpopularniejszą platformą komórkową świata.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety, ale zielony robocik ma pewną przypadłość, która notorycznie się powtarza i to na różnych urządzeniach odmiennych marek. Z biegiem czasu normalnego używania wyraźnie zwalnia. Pod tym określeniem należy rozumieć instalację aplikacji, a nie grzebanie w oprogramowaniu czy korzystanie z ogromu dostępnych na rynku różnego rodzaju zaawansowanych jego modyfikacji.

Dochodzi nawet później do takich paradoksów, że użytkownik musi ręcznie czyścić cache i bawić się w tego typu jeszcze inne operacje jak chociażby zwalnianie pamięci operacyjnej RAM. Całe szczęście, że mamy na rynku dostępne alternatywy bez negatywnego efektu wolniejszego działania z biegiem czasu. Wystarczy tutaj nadmienić relatywnie tanią platformę Windows Phone na tle zwłaszcza iOS.

(fot. Google/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11594 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Na początku jest super a później tragedia, takie niestety są Androidy”

  1. grześ Odpowiedz

    Normalne jak się kupuje np samsunga i myśli że launcher wszystko zmieni. Najlepszy jest sprzęt z czystym androidem z serii „g”. To jest sprzęt.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt