Mały, ale wariat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

maly-ale-wariat

Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie, czy zewnętrzny głośnik jest w stanie grać tak głośno i dobrze jak stare, wręcz kultowe Boomboxy marki Philips. Przypomnijmy, że były to odtwarzacze kaset oraz płyt kompaktowych CD bardzo modne na przełomie lat 1999-2000. Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej pozytywna. Można posiadać głośnik dla smartfonu, który gra naprawdę nieźle.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest tutaj chociażby mały wariat, bo o wielkości łokcia o nazwie JBL PowerUp for Nokia. Nie będziemy w tym miejscu zagłębiać się jednak w specyfikację sprzętu, lecz na emocjach jakie on dostarcza. Zainteresowanych odsyłamy na oficjalną witrynę producenta www.microsoft.com/pl-pl/mobile/akcesorium/md-100w. Po kilku dniach zabawy tym akcesorium trzeba stwierdzić, że potrafi ono grać całkiem głośno, w dodatku z basami, czyli najbardziej efektownymi niskimi tonami.

W dodatku występuje cała ta magia, otoczka bezprzewodowej transmisji dźwięki. Mowa rzecz jasna o technologiach Bluetooth oraz NFC. Szkoda tylko, że głośnik nie posiada funkcji akumulatora jak Boomboxy Philipsa (na zasadzie włożenia baterii). Wtedy bez problemu moglibyśmy go zabrać ze sobą w plener bez potrzeby szukania gniazdka samochodowego. Na pocieszenie zaś można powiedzieć, że w zamian telefony położone na jego górnej części obudowy mogą się bezprzewodowo ładować dzięki NFC.

GŁOŚNIK JBL POWERUP FOR NOKIA GRA NICZYM BOOMBOX PHILIPSA (WIĘCEJ ZDJĘĆ)

glosnik-jbl-powerup-for-nokia-gra-niczym-boombox-philipsa

My mobile za dostarczenie sprzętu dziękuje Microsoft Devices Polska.

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Mały, ale wariat”

  1. xiumanag Odpowiedz

    Pierwsze artykuł o zepsutym smartfonowym pokoleniu, a teraz PROPONUJECIE (znów z Billem?) wyjście w plener z głośnikiem?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt