Usługa Kredyt trafia do Play na kartę, który przedłuża promocję darmowego internetu LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

usluga-kredyt-trafia-do-play-na-karte-ktory-przedluza-promocje-darmowego-internetu-lte

Sieć komórkowa Play wdrożyła bardzo przydatne rozwiązanie o nazwie Kredyt. Dzięki niej klienci systemu na kartę zyskują dodatkowe złotówki w sytuacji awaryjnej, gdzie chociażby muszą do kogoś zadzwonić, a akurat nie ma środków na danym numerze telefonu Pre-paid. Oczywiście później zostaną one zwrócone operatorowi przy okazji wykonania doładowania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warunek jest jeden. Trzeba w ciągu ostatniego roku mieć na swoim koncie chociaż jedno zasilenie. Jeśli wynosiło ono minimum 30 PLN to możemy liczyć na 2 PLN kredytu (aktywowane krótkim kodem *111*802*1#), minimum 50 PLN to 3 PLN (*111*803*1#) oraz minimum 100 PLN 5 PLN (*111*805*1#). Kredyt zostanie przyznany nam w ciągu najbliższych 24 godzin. Szkoda, że oferta nie jest dostępna również w Red Bull Mobile.

Jeśli natomiast mowa o ekstremalnej sieci komórkowej to trzeba wspomnieć o przedłużeniu jej kapitalnej promocji z nielimitowanym, darmowym LTE. Nowe zapisy w regulaminach mówią, że akcja marketingowa dalej będzie obowiązywać po nowym roku, ale do odwołania teoretycznie w każdym momencie. Zmieni się też limit z 200 GB na 100 GB miesięcznie przy takim samym lejku po przekroczeniu danych 2 Mb/s. Ale to nie jest żaden problem dla użytkowników normalnie korzystających z uroków mobilnego internetu.

(fot. Play/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Usługa Kredyt trafia do Play na kartę, który przedłuża promocję darmowego internetu LTE”

  1. Marcin Odpowiedz

    Tak widziałem nowy regulamin PLAY Regulamin Usługi – Darmowy Internet LTE na 30 dni. Jednak czy ten sam regulamin będzie obejmował stare oferty RedBull Mobile na kartę, tam w regulaminie było od razu podane, że usługa aktywna do końca roku 2014?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt