1 GB RAM pamięci operacyjnej i permanentne lagi, taki jest Android

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

1-gb-ram-pamieci-operacyjnej-i-permanentne-lagi-taki-jest-android

Brak optymalizacji oprogramowania to największa wada Androida. Przekłada się to później na przycinające menu zielonego robota nawet na urządzeniach z 1 GB RAM pamięci operacyjnej. Co z tego, że akurat w jakiś 99% przypadków winne nie jest tutaj Google, tylko nieudolne wdrożenie autorskiej nakładki przez zewnętrznego producenta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Opinia lagującego się Androida idzie później w świat podobnie jak po bardzo dobrym (wygranym 2:0) meczu Reprezentacji Polski z Niemcami w Eliminacjach do Mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku. Idealnym przykładem takiego tnącego się Androida jest chociażby model Aclatela Idol 2 Mini S. Być może jest to potwierdzenie zasady fatalnej optymalizacji smartfonów tzw. B-brandów na tle znanych A-brandów.

Wrażenia używania takiego oprogramowania są fatalne. Przewijanie elementów menu niestety nie jest doświadczeniem w żadnym stopniu przyjemnym. W dodatku dotyczą one osób na co dzień używających naprawdę płynnie działających słuchawek z Windows Phone na 512 MB RAM pamięci operacyjnej. To potwierdza zasadę, że kluczem jest właściwa optymalizacja kodu, a nie szalony wyścig zbrojeń na szybsze procesory.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “1 GB RAM pamięci operacyjnej i permanentne lagi, taki jest Android”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt