Pół roku z tabletem Samsung GALAXY Tab 3 7.0 Lite, jednym słowem tragedia

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

pol-roku-z-tabletem-samsung-galaxy-tab-3-7-0-lite-jednym-slowem-tragedia

Mobilny system operacyjny Android ma to do siebie, że na początku po rozpakowaniu urządzenia z pudełka działa super. Niestety później czar pryska i zaczynają się potężne lagi czy inne przycięcia. Tak właśnie było w historii, która za chwilę zostanie opisana. Dotyczy ona tabletu Samsung GALAXY Tab 3 7.0 Lite.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W pierwszych dniach użytkowania funkcjonował on fenomenalnie, bezbłędnie niczym iPad Apple. Wszystkie witryny (nawet te ciężkie) otwierały się bez problemów, a gry pokroju Asphalt 8 Airborne można było zaliczyć praktycznie w całości. Po kilku miesiącach zaczęły się jednak pojawiać dziwne błędy z samoistną autorotacją pionową zamiast poziomą, skalowanie witryn na pół ekranu tak, że jego połowa była praktycznie czarna. Świętnie ten problem pokazuje zdjęcie powyżej artykułu.

To właśnie stąd biorą się później określenia Lagodroid czy Szajsung. Użytkownika nie interesuje to, że być może jest to bug przeglądarki Chrome związany z wyświetlaniem reklam Flash Google w formie HTML 5. Efekt jest tragiczny. Przeszło pół roku z Androidem 4.2 Jelly Bean można określić wielką tragedią, a nie rewelacją jak w telefonie z Windows Phone. Stopień irytacji w wielu momentach jest tak duży (zwłaszcza jak touchpad nie reaguje, a wyświetlacz sam się przygasa na skutek braku dotknięcia), że człowiek czasami ma ochotę rzucić tabletem o ścianę, by mieć tylko święty spokój.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt