Odkodowany pierwszy odcinek serialu Wataha w aplikacji HBO GO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

odkodowany-pierwszy-odcinek-serialu-wataha-w-aplikacji-hbo-go

Naprawdę niezły. Tylko tak można określić polski serial Wataha opowiadający kulisy pracy Straży Granicznej oraz ich nieustannej walki z przemytnikami próbującymi dostać się nielegalnie do wymarzonej Unii Europejskiej. Jest on utrzymany w mrocznym klimacie z pięknymi, aczkolwiek groźnymi widokami niebezpiecznych (zamglonych) Bieszczad.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście nie wspominamy o tym przypadkowo w serwisie My mobile. Pierwszy odcinek serialu jest bowiem odkodowany w aplikacji mobilnej jak i tej internetowej w ramach usługi HBO GO. Oficjalna witryna tej produkcji to www.hbo.pl/wataha. Natomiast bezpośrednio na podstronie www.hbogo.pl/content/the-pack-1-432882297 obejrzymy pierwszy odcinek produkcji.

Dodatkowo możemy tej sztuki dokonać w iście mobilnym stylu dzięki aplikacjom na czołowe platformy, czyli Androida www.play.google.com/store/apps/details?id=pl.hbo.hbogo, iOS www.itunes.apple.com/pl/app/hbo-go-polska/id478407414?mt=8 oraz nieco problematycznie działającego programu na Windows Phone www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/hbo-go/1e68ca86-cff0-41ba-94ad-09e2800259b1.

(fot. HBO/My mobile studio)

MATERIAŁ FILMOWY PROMUJĄCY SERIAL WATAHA

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Odkodowany pierwszy odcinek serialu Wataha w aplikacji HBO GO”

  1. gall anonim Odpowiedz

    Fajny, jest w tym dużo prawdy o SG Ukrainy, łapówy biórą na lewo i prawo, natomiast SG Polska też, nie wszyscy, ale są jednostki. Busami fajki z Ukrainy wożą, grunt to właściwa kupiona zmiana SG.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt