Plotki wyssane z palca na temat Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 1,50 na 6)
Loading...

plotki-wyssane-z-palca-na-temat-windows-phone

Niektóre spekulacje na temat Windows Phone są tak absurdalne, że witryna My mobile całkowicie daruje sobie jakiekolwiek publikacje artykułów w przeciwieństwie do innych serwisów. Wystarczy wziąć na tapetę dwie sprawy. Pierwsza z nich dotyczyła planów wydania tanich Lumii z Androidem, zaś druga możliwości uruchamiania plików APK rodem z zielonego robota bezpośrednio w Windows Phone. Miało to być lekarstwo na braki w dedykowanym sklepie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Często bowiem zdarza się sytuacja, że zamienniki w Windows Phone Store nie wystarczają. W dodatku wiele aplikacji ma okrojone funkcje na tle tych z Androida. Takim przykładem jest program Jak Dojade (nie ma mapek z lokalizacją przystanków czy samą trasą komunikacji miejskiej) oraz Facebook (tutaj nie uświadczymy funkcji wstawiania grafik do komentarzy, nie wspominając o gubieniu wpisów ze strumienia aktualności). Kwestia wydawnicza Lumii z Androidem praktycznie sama się wyjaśniła przy okazji porzucenia serii X z zielonym robotem przez Microsoft.

W jego opinii Android okazał się porażką, w dodatku planowany X2 ma pracować pod kontrolą Windows Phone, choć wcześniej w jego środku miało być mobilne oprogramowanie rozwijane przez Google. Sprawa z obsługą aplikacji APK również jest mało prawdopodobna. Weźmy chociażby niespójny design z interfejsem Holo na rzecz Metro lub Modern. Wolna amerykanka może panować w BlackBerry (on obsługuje Androidowe pliki APK), a już na pewno nie w Windows Phone. Tutaj wszystko ma działać jak w zegarku z pełną harmonią interfejsu graficznego włącznie.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt