Odkodowany pierwszy odcinek serialu Pozostawieni w aplikacji HBO GO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

odkodowany-pierwszy-odcinek-serialu-pozostawieni-w-aplikacji-hbo-go

Prawdopodobnie najlepszy kanał filmowy na świecie, czyli HBO (to tutaj premiery lądują najszybciej od debiutów kinowych w stosunku do innych telewizji) znowu przygotował akcję marketingową związaną z darmową projekcją pierwszego odcinka nieźle zapowiadającego serialu. Jego tytuł to Pozostawieni. Opowiada on historię tajemniczych zniknięć ludności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Materiał (o długości przeszło jednej godziny) możemy oglądać już teraz na ekranie komputera korzystając z www.hbogo.pl/group/free. Oczywiście można to też zrobić na mniejszym wyświetlaczu telefonu z Androidem na www.play.google.com/store/apps/details?id=pl.hbo.hbogo&hl=pl, iOS na www.itunes.apple.com/pl/app/hbo-go-polska/id478407414?mt=8 czy Windows Phone na www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/hbo-go/1e68ca86-cff0-41ba-94ad-09e2800259b1.

Niestety w przypadku mobilnych kafelek są liczne problemy z normalnym odtwarzaniem klipów wideo, co potwierdza masa zawiedzionych użytkowników w swoich komentarzach w sklepie Windows Phone Store. Na deser jest też wsparcie dla BlackBerry na www.appworld.blackberry.com/webstore/content/50570321/?lang=en. Mimo wszystko trzeba jednak pochwalić koncern za HBO udostępnienie bezpłatnie materiałów naprawdę dobrego kina. Wcześniej mieliśmy do dyspozycji seriale Newsroom, polskie Bez Tajemnic czy w końcu ostatniego Detektywa.

(fot. HBO/My mobile studio)

MATERIAŁ FILMOWY PROMUJĄCY SERIAL POZOSTAWIENI

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Odkodowany pierwszy odcinek serialu Pozostawieni w aplikacji HBO GO”

  1. Kamil Odpowiedz

    Właśnie skończyłem oglądać pierwszy odcinek serialu Pozostawieni w HBO GO, niestety jakiś większych szaleństw w nim nie było, także pozostaję chyba tylko i wyłącznie na pilotażowym materiale 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt