Wybierz się w muzyczną podróż z Windows Phone i aplikacją Nokia MixRadio

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

wybierz-sie-w-muzyczna-podroz-z-windows-phone-i-aplikacja-nokia-mixradio

W zeszłym miesiącu w serwisie My mobile bardzo mocno była chwalona aplikacja Nokia MixRadio. Chodziło wtedy o kapitalną usługę streamingu darmowych 6-ciu utworów z dowolnej grupy tematycznej przeznaczonej na każdy dzień. Dzięki temu konsument mógł poznawać muzykę bez konieczności wnoszenia opłaty abonamentowej. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Czas teraz przejść do kolejnej wielkiej zalety tej aplikacji. Okazuje się bowiem, że Nokia MixRadio oferuje także odsłuchiwanie muzyki zapisanej w pamięci telefonu. Dzięki temu oszczędzamy dosyć znacznie na wykorzystaniu baterii, ponieważ nie strumieniujemy utworów za pośrednictwem ciągle aktywnego połączenia internetowego. Wystarczy tylko kliknąć w tytule na kafelek z napisem moja muzyka, by móc się cieszyć dwiema niezłymi dodatkowymi funkcjami na tle standardowego, zawsze szarego odtwarzacza.

Pierwsza sprawa to wyświetlanie przepięknego tła graficznego z wizerunkiem artysty (pobieranego rzecz jasna z internetu) aktualnie odtwarzanego utworu. Z pewnością asceci będą wniebowzięci. Druga kwestia dotyczy możliwości przeczytania bezpośrednio z menu aplikacji biografii wykonawcy. Wystarczy tylko przesunąć palcem po ekranie dotykowym w prawo (oprócz tego jest też galeria zdjęć lub strumień z pozostałymi utworami). Tak oto ze zwykłego odsłuchiwania utworów możemy odbyć prawdziwą muzyczną podróż z szeregiem licznych atrakcji. Aplikacja ZPlayer na Androida oferuje podobne możliwości.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt