Wielkość 4.7 cala dla ekranu telefonu jest optymalna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

wielkosc-4-7-cala-dla-ekranu-telefonu-jest-optymalna

Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie jaka wielkość wyświetlacza smartfonu jest optymalna i najbardziej wygodna. W tym miejscu można śmiało polecić telefony komórkowe z ekranami o przekątnej 4.7 cala lub zbliżonej. Wszystko dlatego, że takie słuchawki oferują nam komfort obcowania z multimediami na najwyższym poziomie oraz jednocześnie ergonomię (obsługę jedną ręką), której brakuje tabletofonom. Idealnym przykładem są modele ze zbyt dużą wielkością 7 cali.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Takich tworów później w żaden normalny sposób nie schowamy do kieszeni. Jak to wygląda w praktyce może się przekonać każdy z nas odwiedzając podstronę ze zdjęciem popularnej elektronicznej dachówki w dłoni na profilu serwisu My mobile na Facebooku. Co gorsze, rynek prawdopodobnie już akceptuje takie monstrualnych rozmiarów smartfony. Wystarczy przypomnieć niedawną premierę modelu Samsung GALAXY W.

Grafika promocyjna, którą zobaczymy w przed momencie zaznaczonym odsyłaczu wygląda wręcz komicznie z tak dużym telefonem przyłożonym do ucha. Jeśli już o ergonomii mowa to warto też dwa razy dobrze się zastanowić nad zakupem smartfonów z kanciastymi rogami obudowy. Po dłuższym trzymaniu w ręku takich słuchawek można odczuwać pewien dyskomfort związany z raz po raz występującymi ukłuciami niczym igłą.

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt