Kapitalna usługa streamingu Nokia Music (Nokia MixRadio)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

kapitalna-usluga-streamingu-nokia-music-nokia-mixradio

Klienci nabywający smartfony Nokia z mobilnym systemem operacyjnym Windows Phone zyskują bardzo ciekawy bonus. Jest nim firmowa aplikacja służąca do streamingu muzyki. Nokia Music (przebrandowana niedawno na Nokia MixRadio) to prawdziwa kopalnia muzycznej wiedzy dostępna dla każdego zainteresowanego użytkownika. W tym miejscu warto wspomnieć o pewnej akcji marketingowej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest nią dawka 6-ciu darmowych utworów. Dzięki temu codziennie od początku do końca możemy przesłuchać kilka piosenek w naprawdę niezłej jakości. W dodatku sami już na samym starcie wybieramy interesujący nas gatunek muzyczny. Oczywiście najpopularniejsza jest kategoria Pop, ale nie powinno to być dla nikogo zaskoczenie. Użytkownik ma też możliwość pobrania utworu w cenie 5 PLN do pamięci telefonu.

Szkoda, że jej wartość nie została obniżona do 1 PLN jak to płacą Amerykanie (0,99 $ chociażby w iTunes). Dostawca zastosował zatem nic innego jak typowy przelicznik bez patrzenia na znacznie mniejszą zamożność Polaków. Takie bezpłatne promocje z sześcioma utworami jeszcze bardziej mogą pogrążyć Spotify czy jeszcze inne uslugi streamingowe. Więcej szczegółów o Nokii Mix znajdziemy na www.mixrad.io/pl/pl oraz www.nokia.com/pl-pl/apps/app/mixradio.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11789 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Kapitalna usługa streamingu Nokia Music (Nokia MixRadio)”

  1. Maciek25 Odpowiedz

    Czy to takie kapitalne rozwiązanie kosztem „tradycyjnego radia”? Tego bym nie powiedział. Niestety większość smartfonów nokia jest pozbawiona tradycyjnego radia FM przez co użytkownicy są zmuszani do korzystania z droższej i „bateriożernej” transmisji danych. Również z serwisami muzycznymi niekoniecznie jest tak dobrze. Co z tego że na samym początku mamy kilka piosenek za darmo skoro potem musimy płacić podwójnie tj. za usługę i transmisje danych. Radio FM zużywa mniej energii i jest darmowe.

    • Kamil

      Czemu kosztem? U mnie w domu są dwie Lumie, 520 i 625 z LTE. Obie mają funkcję Radia FM

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt