Menedżer plików dla Windows Phone 8.1 to krok milowy Microsoftu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 2,00 na 6)
Loading...

menedzer-plikow-dla-windows-phone-8-1-to-krok-milowy-microsoftu

Choć oficjalna premiera Windows Phone 8.1 będzie miała miejsce pod koniec czerwca bieżącego roku to firma Microsoft już teraz udostępnia wybrane aplikacje systemowe, które mogą przetestować użytkownicy wersji mobilnych kafelek przeznaczonej dla deweloperów. Tak własnie się dzieje z darmową rzecz jasna aplikacją o nazwie Pliki. Tak naprawdę jest to nic innego jak menedżer plików.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki niemu użytkownicy Windows Phone 8.1 (już 5% wszystkich smartfonow z kafelkami dysponuje tą wersją) nie będą zmuszeni do uruchamiania dedykowanych programów w momencie startu czy to dokumentów biurowych (a więc Office) czy też muzyki (odtwarzacz). Wygoda jest ogromna. W dodatku dzięki menedżerowi plików będzie można szybciej udostępniać dane innym urządzeniom, chociażby przez łączność Bluetooth. Trzeba jednak wcześniej pamiętać o jej włączeniu. W Windows Phone w przeciwieństwie do Androida w momencie nieaktywnego modułu Bluetooth w opcjach wyślij nie ma go widocznego jako wariant zupełnie tak jakby był on niedostępny.

W zielonym robocie zawsze jest dostępny i później następuje wyświetlanie monitu okienka z zapytaniem odnośnie włączenia Bluetooth. W mobilnych okienkach trzeba to zrobić wcześniej. Aplikacja Pliki umożliwia usuwanie, zmienianie nazw, przenoszenie, kopiowanie oraz wklejanie danych zarówno w pamięci wewnętrznej jak i na karcie microSD. Łatwo można też tworzyć foldery, sortować zawartość w kolejności  od najnowszych do najstarszych, od największych do najmniejszych czy w końcu alfabetycznie. Można też zaznaczyć wiele, wybrane lub też wszystkie pliki w celu późniejszej akcji. Pozycja już jest do pobrania na dedykowanej podstronie sklepu Windows Phone.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.13 komentarzy do “Menedżer plików dla Windows Phone 8.1 to krok milowy Microsoftu”

  • Kamil

   Tak. Lumia 625 z LTE. Android jest juz u mnie spalona platforma, a nadchodzace zmiany jeszcze bardziej pograzaja zielonego robota…

  • minik971

   Marzę o tym, by się pozbyć Androida na rzecz WP. Cóż, muszę poczekać… 

  • minik971

   Jeżeli nie wiadomo o co chodzi… ;D Może w najbliższym czasie uda się zakupić Lumię 520.

  • Kamil

   No to trzeba zakasać rękawy i brać się za ostrą robotę 😉 My mobile też jest tworzone po godzinach, choć jest ciężko znaleźć wolny czas na to wszystko 😐

  • Grzegorz

   Uważam że przestał mobilną gorączkę. Oczywiście można powiedzieć że ma jakiś tam wzrost ale i tak nie zagości u mnie.  Uważam że najlepsza jest otwartość.  Ms płaci żeby producenci instalowali jego system.  W przypadku androida sami chcą go. 

  • Kamil

   Niedługo się zdziwisz jak otwarty będzie Android…

  • Grzegorz

   Po co komu zapisywanie na partycji systemowej? Żeby piracić? Na niej są małe aplikacje a duże są automatycznie przenoszone na  załączoną kartę sd.

  • Kamil

   Piracić aplikacje na Androida można i bez tego. Wystarczy banalne skopiowanie pliku APK na kartę microSD

  • Grzegorz

   Większe tytuły zawsze pobierają dodatkowe dane

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt