Windows Phone 8.1 gotowy do pobrania dla deweloperów

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

windows-phone-8-1-gotowy-do-pobrania-dla-deweloperow

Bardzo gorąco jest ostatnio w świecie mobilnych kafelek. Całe zamieszanie ma oczywiście związek z udostępnieniem oficjalnej aktualizacji oprogramowania Windows Phone do wersji 8.1. O jego nowościach powiedziano już wszystko. Dopiero teraz mobilne oprogramowanie Microsoftu stało się w pełni dojrzałą platformą komórkową pozbawioną rażących wad.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co prawda aktualizacja dotyczy deweloperów to jednak każdy z nas z łatwością może spróbować Windows Phone 8.1 i poczuć się jak programista. W tym celu trzeba wykonać zaledwie trzy kroki. Po pierwsze rejestrujemy się w usłudze App Studio za pomocą loginu oraz hasła ze sklepu Windows Phone Store używanego w telefonie na www.appstudio.windowsphone.com. Następnie instalujemy w smartfonie aplikację Preview for Developers. Później włączamy ten program w słuchawce i potwierdzamy uczestnictwo w nim.

Teraz pozostaje nic jak tylko przejść do sekcji aktualizacji w telefonie oraz pobrać aktualizację z asystentem głosowym Cortana na czele (w tym wypadku trzeba jeszcze zmienić język oraz region na angielski lub amerykański, by móc się cieszyć tą zaawansowaną opcją). Co ciekawe, aktualizacja Windows Phone 8.1 nie zlikwidowała braku funkcji przewijania utworu za pomocą suwaka lub jak kto woli na zasadzie wskazania na pasek postępu. Oby ta drobna niedogodność ostatecznie zniknęła w wersji konsumenckiej Windows Phone 8.1

(fot. Nokia/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt