Oficjalna prezentacja nowości już bez opłat licencyjnych Windows Phone 8.1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

oficjalna-prezentacja-nowosci-juz-bez-oplat-licencyjnych-windows-phone-8-1

Za nami oficjalna prezentacja ważnego dziecka Microsoftu o nazwie Windows Phone 8.1. Trzeba przyznać, że mobilne kafelki stają się na naszych oczach w pełni kompletnym produktem. Znowu sprawdziły się nieoficjalne informacje na temat licznych nowości Windows Phone 8.1. Nie będziemy ich jednak w tym miejscu znowu wymieniać, tylko skupimy się na kolejnych innowacjach. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W zaznaczonym przed momentem odsyłaczu znajdziemy dokładne opisy dodawanych stopniowo funkcji. Następne usprawnienia Windows Phone 8.1 są również okazałe. Microsoft postanowił dać możliwość ustawienia trzeciego rzędu kafelków również dla budżetowych modeli z ekranami 480×800 px, choć początkowo miał to być atut wyłącznie tabletofonów. Wirtualna klawiatura będzie oferowała rozwiązanie szybkiego pisania poprzez muśnięcie ciągu liter na wzór Swype czy SwiftKey. Bez wątpienia znacznie przyspieszy tą sprawną pracę. Asystent głosowy Cortana będzie wchodził w zaawansowane interakcje z użytkownikiem (jeszcze bez obsługi języka polskiego), czego najlepszym przykładem jest nawet funkcja śpiewu i to wcale nie jest żart. Film poniżej artykułu to potwierdza.

Pojawiły się także nowe, bardzo efektowne i przyjemne dla oka motywy zablokowanego ekranu. Grafika użyta w artykule z kroplami deszczu (po prawej części) oraz przechylonym sposobie wyświetlania godziny jest naprawdę niezłą innowacją. Przeglądarka Internet Explorer zyska tryb prywatny, gdzie nie zapisuje się żadna historia. Windows Phone 8.1 w formie aktualizacji oprogramowania pojawi się już 14 kwietnia bieżącego roku. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie blogu Microsoftu. Na koniec trzeba dodać, że potwierdziły się informacje o zniesieniu opłat licencyjnych dla Windows Phone 8.1, a dokładniej mówiąc urządzeń o przekątnej ekranu mniejszej niż 9 cali. Skutkiem tego było dołączenie do świata kafelek wielu dalekowschodnich, egzotycznych producentów rywalizujących z konkurencją głównie niską ceną.

(fot. Microsoft/My mobile studio)

MATERIAŁ PROMOCYJNY WINDOWS PHONE 8.1

PRZEGLĄD WINDOWS PHONE 8.1

ŚPIEWAJĄCY ASYSTENT GŁOSOWY CORTANA

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt