Działanie Bluetooth w Windows Phone to jakiś dramat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

dzialanie-bluetooth-w-windows-phone-to-jakis-dramat

Pasmo niekończących się problemów. Tylko takimi słowami można określić pracę polegającą na komunikacji Bluetooth telefonu komórkowego z mobilnym systemem operacyjnym Windows Phone oraz z komputerem. Wszystko przez to, że transfer plików (dajmy na to muzycznych w formacie MP3) z notebookiem często kończy się zrywaniem połączenia, co gorsza w 60-70% postępu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzieje się tak nawet pomimo poprawnego sparowania łączności Bluetooth (na zasadzie wpisania cyfrowego kodu) smartfonu z laptopem. Dla porównania w słuchawkach z Androidem czy nawet feautre phonach nigdy nie było aż tak dużych problemów z wysyłaniem plików. Przypomnijmy, że transfer danych multimedialnych przez Bluetooth stał się możliwy od wersji Windows Phone 7.5, czyli naprawdę dawno temu.

Pod tym względem najbardziej zamknięty jest rzecz jasna iOS firmy Apple. Polityka giganta z Cupertino w tym temacie jest jasna. Jedynym miejscem zakupu utworów muzycznych powinien być sklep iTunes, a nie pliki MP3 odbierane od życzliwych znajomych przy użyciu łączności Bluetooth. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że nadchodzące aktualizacje Lumia Denim oraz duża Windows (Phone) 10 usuną te problemy raz na zawsze.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Działanie Bluetooth w Windows Phone to jakiś dramat”

  1. Kamil Odpowiedz

    To jest jakiś dramat te działanie Bluetooth na Windows Phone z komputerem. Na Androidzie nie było żadnych problemów z wysłaniem 50 zdjęć i nie trzeba było dzielić na paczki po około 20 sztuk 😐

  2. Kamil Odpowiedz

    Niestety dalej są te beznadziejne problemy z Bluetooth na Windows Phone. Na Androidzie można było bez problemu i 100 MB wysyłać hurtem. Nigdy nie zrywało połączenia jak na mobilnych okienkach…

  3. Rafał Odpowiedz

    Panie Kamilu co pan mysli o ofercie heyah na karte dnowka taryfa dudaj jest za 28 gr smsy do wszystkich na 30 dni i wychodzi 8.40 na miesiac i jest pakiet za 15zł 120 minut na miesiac a konto wazne 30 dni przy doładowaniu 20zł co pan mysli o tej ofercie prosze o szybka odpowiedz.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt