Darmowe klasyczne gry multiplayer na weekend w Orange
|
|
|
- sobota, Lipiec 30, 2011, 1:23
- News
- Dodaj komentarz
Orange na weekend przygotował nie lada gratkę dla miłośników klasycznych gier w trybie wieloosobowym multiplayer. Będą mogli oni zupełnie za darmo zagrać w aż 6 tytułów nie płacąc przy tym nic za wykorzystany w ramach programów transfer danych. Są to takie pozycje jak Warcaby, Czołgi, Szachy, Gomoku, Statki i Piłkarzyki.
W stosunku do poprzedniej, niemal identycznej promocji Orange doszły nowe, dwie ostatnie gry. Akcja jest ważna do niedzieli 31 lipca (godzina 23.59). Aby z niej skorzystać powinniśmy wysłać darmowego SMSa o treści MULTI na numer 8066. Później już zostaje tylko wybranie kodu gry w SMSie zwrotnym i pobranie gry z podanego linku.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Co ciekawe od momentu jej ściągnięcia mamy aż 5 dodatkowych dni na zabawę np: z naszymi znajomymi. Oczywiście tryb multiplayer jest o niebo lepszy od rozrywki w pojedynkę. Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów Orange. Muszą oni mieć jedynie aktywną kartę SIM, połączenia wychodzące (w przypadku użytkowników oferty na kartę), aktywne ustawienia internetowe oraz telefon wspierający mobilną Javę. Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie operatora.
(fot. Orange/My mobile studio)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
Skomentuj






