Złote telefony ciągle w modzie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Stosowanie złotego koloru w telefonach komórkowych nie jest tematem nowym. Wystarczy w tym miejscu przypomnieć tak historyczne modele jak chociażby Sony Ericsson W660. Prezentowaliśmy ostatnio nawet tę słuchawkę na naszym profilu na Facebooku przy okazji wyjaśnienia zagadki logotypu.

Coraz więcej jednak producentów zaczyna stawiać na prawdziwe złoto, oferując swoje produkty w wersjach luksusowych. Idealnym przykładem takiej sytuacji była Nokia C3-01 Gold Edition z szybszym procesorem 1 GHz (zamiast standardowego 200 MHz) i wciąż ograniczoną platformą S40 na pokładzie. Teraz tym samym tropem poszedł Sony w modelu Xperia P. Japoński producent zastosował nawet 24 karatowe złoto.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Taka limitowana edycja nie dość, że świetnie wygląda wizualnie (połączona z motywem kolorystycznym w grafice, nakładce systemu Android) to jeszcze pozwala wyróżnić się z tłumu na tle wszelkiej maści tych samych słuchawek. Zwłaszcza w kręgach biznesowych w momencie kluczowych spotkań takie niepozorne szczegóły mają kolosalne znaczenie. Mogą one nawet zaważyć na podpisaniu korzystnego kontraktu. Oczywiście takie smartfony są znacznie droższe od masowych produkcji. Na taki telekomunikacyjny luksus może sobie pozwolić jednak niewiele osób. Część takich brandów premium nawet sobie nie radzi na rynku, czego najlepszym przykładem była sprzedaż firmy Vertu (powiązanej z Nokią i martwym na pokładzie Symbianem, który ma zostać zastąpiony w przyszłości Androidem).

(fot. Sony)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt