Luksusowy telefon Vertu sygnowany marką Ferrari

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Świat telefonów luksusowych dla zwykłych ludzi jest zupełnie niedostępny. Wszystko oczywiście za sprawą astronomicznych cen takich smartfonów, które w zasadzie różnią się tylko i wyłącznie wyglądem. Możemy do niego zaliczyć pozłacane elementy obudowy, efektowny design wyzłacany drogimi kamieniami szlachetnymi oraz stosowanie wyłącznie najwyższej jakości elementów stali nierdzewnej.

W środku natomiast takie aparaty posiadają identyczny hardware (sprzęt, podzespoły, procesory, pamięci RAM) oraz software (oprogramowanie, system operacyjny). Przykładem takiej marki premium w telekomunikacji jest brytyjskie Vertu. Ten producent zapowiedział właśnie wydanie modelu Constellation Quest Ferrari.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Został on stworzony wspólnie z jedną, z najbardziej cenionych firm branży motoryzacyjnej. Włoskie Ferrari słynie głównie z produkcji samochodów sportowych najwyższej jakości, a co za tym idzie z ich równie wysoką ceną. Więcej szczegółów na temat nowej premiery tego prestiżowego telefonu komórkowego znajdziemy na stronie www.vertu.com/en/constellation-quest-ferrari-preview.

Tworzenie produktów nieco bardziej luksusowych stało się ostatnio bardzo popularne wśród dostawców. Doskonałym przykładem takiej współpracy jest kanadyjskie BlackBerry z niemieckim Porshe. Dotyczy ona nie tylko segmentu samochodowego, ale również dostarczania dźwięku w jakości premium, która jest znacznie lepsza od tej standardowej. Tak właśnie było w przypadku Nokii, która zdecydowała się na współpracę z Purity by Monster.

Była to odpowiedź fińskiego giganta na mocną konkurencję firmy HTC, która szturmem chce podbić gusta muzycznych słuchaczy swoim sojuszem z Beats Audio by Dr. Dre. Kluczem do sukcesu ma być tam oferowanie dźwięku w taki sposób w jaki został on stworzony w studio przez samych producentów muzycznych. Z pewnością trend oferowania produktów trochę bardziej luksusowych będzie się jeszcze długo utrzymywał na rynku, ponieważ oferuje on znacznie większą rentowność.

(fot. Vertu/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt