Wszystko co dobre kiedyś się kończy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Operatorzy sieci komórkowych co jakiś czas szturmują nas bardzo ciekawymi promocjami. Niestety równolegle z nimi dokładany jest bardzo irytujący haczyk w postaci daty zakończenia obowiązywania oferty. Jeszcze inni stosują zasadę jej przerwania dosłownie w każdej chwili.

W takich sytuacjach w regulaminach pojawia się słowo klucz do odwołania. W tym artykule wymienimy kilka kluczowych dat, w których żegnamy często świetne promocje. Zaczniemy od zielonego operatora, czyli Plusa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dnia 7 października 2012 roku zakończył on już definitywnie pakiet nielimitowanych SMSów za 5 PLN miesięcznie do wszystkich sieci. Od tego momentu za każdą wiadomość tekstową zapłacimy dodatkowo 0,03 PLN co jest mało komfortowe w przypadku poniesienia wcześniejszego kosztu 5 PLN za samą aktywację. Dni policzone są również dla wszelkich ofert No Limit po doładowaniu konta w telefonii na kartę. Wszyscy operatorzy jak przysłowiowy jeden mąż zabezpieczyli się miesięcznym terminem ważności.

Po jego nadejściu mogą oni bez żadnych przeszkód zamknąć promocję. I tak 28 listopada będzie ostatnim okresem trwania promocji No Limit w Plusie na kartę. Co ciekawe, identyczna data 28 listopada występuje w przypadku T-Mobile i jego No Limicie. Dwa dni luzu więcej dostaliśmy od No Limitu w Orange One na kartę, bo do 30 listopada. Wszystkie warianty dotyczą oczywiście bieżącego roku. Pozytywnym wyjątkiem znowu jest Formułą 4.0 w Play po doładowaniu. Dzieje się tak dlatego, że w jego przypadku nie ma terminu zakończenia promocji. Z drugiej jednak strony Play może ją przerwać dosłownie w każdej chwili o czym dobitnie informuje magiczna fraza do odwołania występująca w regulaminie.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Wszystko co dobre kiedyś się kończy”

  1. Kyuss Odpowiedz

    Moim zdaniem to było takie testowanie, jak ten No Limit się przyjmie i stąd tak krótki termin możliwości korzystania z promocji. Co do Playa to poczytałem nieco na temat tego jak jest u nich z  tym No Limit i co się okazało? najpierw trzeba wpisać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod *111*333*1#, potem sprawdzić go innym kodem (*111*333*3#) i dopiero doładować. Inaczej operator kasę przyjmie, ale bonusu nie będzie. Także jak dla mnie zbyt wiele zachodu. Jeśli chodzi natomiast o roczną ważność konta, to nie jest ona tylko w Playu, ale również w Heyah po skorzystaniu z No Limit można wrócić do niej. Wystarczy z pozycji menu w swoim telefonie wklepać *100.

  2. Kamil Odpowiedz

    No i mamy pozytywne zaskoczenie Plusa, ktorego No Limit zostal wlasnie przedluzony do odwolania. Ciekawe co na to konkurencja w postaci T-Mobile i Orange (Play tez nie ma ograniczenia czasowego)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt