Przekombinowane promocje pakietowe Mobile Vikings i Lycamobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 5,00 na 6)
Loading...

przekombinowane-promocje-pakietowe-mobile-vikings-i-lycamobile

Sieci komórkowe Mobile Vikings oraz Lycamobile w ostatnim czasie postanowiły nieco ulepszyć swoje oferty. Rewolucji oczywiście tutaj wielkich nie ma, a jedynie usprawnienia pewnych i tak już skomplikowanych mechanizmów działania. Chodzi o specjalne pakiety zawierające w sobie minuty rozmów, konkretną liczbę SMS do wykorzystania czy też wreszcie Internet.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na pierwszy ogień idzie Mobile Vikings. Telkom w pakiecie za 29 PLN zwiększył paczkę danych z poziomu 2 GB do aż 3 GB. Oprócz tego zestaw zawiera 2.000 SMSów oraz stawkę za połączenia głosowe 0,19 PLN (wszystko aktywne jest 31 dni). I teraz kolejna propozycja, która niestety ważna jest zaledwie 14 dni (jest to jej bez wątpienia największa wada). Za 10 PLN otrzymujemy 300 MB oraz cenę 0,09 PLN za SMSa. Natomiast za 19 PLN mamy 2 GB internetu i ponownie 2.000 SMSów do każdego (ważnych 31 dni). Co zaś ważne, wszędzie obowiązują darmowe rozmowy w sieci (z Play włącznie).

Z kolei w Lycamobile występują same obniżki. W pakietach do wszystkich otrzymujemy za 10 PLN 100 minut na rozmowy oraz 50 SMSów do wszystkich połączonych z pakietem 500 MB, gdzie dawniej było tylko 50 MB. W cenie 39 PLN czeka na nas już 500 minut, nielimitowane SMSy oraz 2 GB zamiast 500 MB. Za 50 PLN klient otrzymuje 600 minut (nie 300), nieograniczone SMSy (zamiast 300), 3 GB (dawniej było 500 MB). W cenie 100 PLN zawarte jest zaś 1.000 minut, nielimitowane SMSy, 5 GB (wcześniej mieliśmy 1 GB). Na deser mamy też pakiet z rozmowami (750 minut) do Chin oraz paczką 1 GB za 19 PLN, a nie 39 PLN. Wszystkie pakiety obowiązują 30 dni.

(fot. Mobile Vikings/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.11 komentarzy do “Przekombinowane promocje pakietowe Mobile Vikings i Lycamobile”

 1. Robert34 Odpowiedz

  Rewolucji może nie ma ale pakiet za 10 zł w Lycamobile gdzie mamy 100 minut do wszystkich 0,5 Gb i jeszcze 50 smsów można uznać za przełomowy. Takiej oferty do tej pory nie zaproponował żaden operator.

 2. bolo Odpowiedz

  Nie rozumie tytułu że przekombinowane oferty.
  Całkiem przejrzyste i fajne oferty ze strony Lyca. Jak Robert34 napisał, że pakiet za 10pln to całkiem fajna oferta. Jak obecnie nie najtańsza. Sam będę się przenosił z Virgin, gdzie mam starą ofertę. A tutaj za tą samą kwotę będę miał więcej.

 3. diztonz Odpowiedz

  Szkoda, że Lyca ma poważne kłopoty z rzetelną informacją, np pakiet „Do Wszystkich 29” w tabeli na stronie to : „400 Minut, Nielimitowane SMS, 1GB”, a już w regulaminie czytamy :”SMS-y do sieci Lycamobile Polska”. Podobno to w regulaminie jest błąd i mają to poprawić, ale od 15.09 do dziś (22.09) nic nie drgnęło w tej kwestii. Regulamin do pakietu za 10 PLN  nie powstał, więc można obstawiać wariant optymistyczny, że chodzi o minuty  do wszystkich polskich sieci i  SMS – y na krajowe komórki, a nie np. (wersja pesymistyczna) minuty w sieci Lyca 🙁

 4. regulator Odpowiedz

  Minutowo, bo tylko to mnie interesuje, to pakiet za 39 PLN wychodzi najkorzystniej ale dalej gorzej od Klucza – jedynie paczką do Chin zrobili niezłą cenę. Szkoda, że takich cen do Chin nie było w 2007 roku 🙂 wtedy płaciłem ogromne pieniądze za min. połączenia.

 5. diztonz Odpowiedz

  Do 39 PLN to inni (Nju „jeden na wszystko”) oferują połączenia bez limitu do wszystkich, SMS-y, MMS-y, 2 GB i („Ziemniak” potrafi napisać regulamin). W Lyca  500 min., (obecnie nie do końca wiadomo do kogo) to szału brak 🙁

  • diztonz

   (powinno być napisane) W Lyca  500 min., SMS  (obecnie nie do końca wiadomo do kogo) to szału brak 🙁 

   Jeżeli chodzi o same minuty i prepaid to przecież w Nju (miesio), w Play (Mini Max) za 29 PLN mamy bez limitu do wszystkich, a na same komóry, w Plushu czy Plusie bez limitu raptem 25 PLN 

 6. Adam Kumor Odpowiedz

  Sieć Lyka nie jest za bardzo znana tak jak inni giganci ale pakiet za 10 zł naprawdę jest przełomowy. Osoby które mało rozmawiają (nawet przy minutowym rozliczeniu) i przeglądają internet (bez oglądania filmów) spokojnie mogą z niego skorzystać. Dobrym rozwiązaniem jest tu funkcja odnawiania i to że nie ma w nim pułapek w stylu minuty bez stacjonarek. 
  A co do smsów to nie każdy z nich korzysta. Ja i wielu moich znajomych prawie w ogóle ich nie wysyłam więc po co mi na nie no limit. Dawniej gdy połączenia były drogie miały rzeczywiście sens. Teraz lepiej zadzwonić niż tracić czas na pisanie. Patrząc choćby na ostatnią ofertę Plusa i Plusha to widać pełno pułapek ze względu na brak stacjonarek i mmsów w pakiecie. MMS-y są w obecnej chwili dla niektórych nawet ważniejsze od sms-ów. Tak więc dorze że Lyka stworzyła tu coś nowego a nie skopiowała. A co do droższych pakietów powyżej 30 zł to oczywiście NJU jest bezkonkurencyjne w obecnej chwili.

 7. diztonz Odpowiedz

  Czy ja wiem, czy taka rewolucja ? Weźmy opcje taryfy Frii (T-mobile), wybieram : Pakiet 60 minut do wszystkich z sekundowym naliczaniem za 10 PLN + Internet za darmo (po 50 MB dziennie – prawie 1,5 GB miesięcznie na „pełnej prędkości”) i za 10 PLN mam to, co w Lyca nazywamy rewolucją. Owszem minut jest mniej o 40, ale jeśli mamy się zmieścić w 100 min. miesięcznie, to raczej prowadzimy krótkie rozmowy, a tu szczególnie marnie wypadają pakiety z minutowym naliczaniem. Ok, jest to jakiś kierunek …

 8. diztonz Odpowiedz

  Tak jeszcze co do „tracenia czasu” na pisanie SMS-ów. Coraz popularniejsze jest „mówienie SMS-ów” (speech to text) – pięknie działa, a nie ma stresu, że  komunikujemy się w niewłaściwym momencie (adresat sobie czyta, kiedy ma czas). Takie luźne dygresje …

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt