Nadchodzą zmiany w Red Bull Mobile na kartę
|
|
|
- sobota, Wrzesień 22, 2012, 2:44
- News
- 20 komentarzy
Szykują się nam prawdopodobnie duże zmiany w kwestii oferty Red Bull Mobile na kartę. Do takich wniosków można dojść po publikacji dosyć tajemniczego wpisu na oficjalnym blogu sieci komórkowej Play. Rzecznik P4 wspomina na ten moment jedynie o nowym bolidzie (F1) Red Bull Mobile. Pojawił się również obrazek z nowym starterem w cenie 5 PLN.
Zapewne fioletowy operator nie robiłby tyle szumu o zwykłą zmianę szaty graficznej opakowania. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że oferta Red Bull Mobile pozostanie nienaruszona. Dla wielu osób jest ona wręcz idealna i naprawdę nic w niej nie trzeba więcej poprawiać.
| Reklama |   |                                                           Czytaj dalej |
|
|
  |
|
Istnieje bowiem ryzyko, że coś znowu się pogorszy. Tak było ostatnio w ofercie Play Lubię to. Tam ważność pakietu 1 GB dodawanego jako bonus przy zasileniu 50 PLN skrócono z terminu aż 150 dni do tylko 100. W przyszłym tygodniu powinna się już nam ostatecznie wyjaśnić ta zagadka. Pozostaje tylko mieć nadzieje, że nie będzie to zmiana na gorsze. W tej chwili zarówno Play jak i Red Bull Mobile zajmują jednocześnie dopiero 3 miejsce w My mobile RANKING (przebojem na fotel lidera wdarł się Virgin Mobile razem z MBank Mobile). Przydałoby się zatem jakieś wzmocnienie lub uatrakcyjnienie dotychczasowej oferty sieci sygnowanej logiem czerwonego byka.
(fot. Red Bull Mobile/Play/My mobile studio)
Powinny Cię zainteresować również te informacje:
Przygotowane przez
20 komentarzy do “Nadchodzą zmiany w Red Bull Mobile na kartę”
Skomentuj







No miejmy nadzieję, że nie zmieni się na gorsze…
pewnie coś ukrucą!
Mam przeczucie, ze cos sie pogorszy w Red Bull Mobile, oby tylko nie tykali waznosci darmowego pakietu 500 MB po doladowaniu 50 PLN waznego 5x miesiecy. W tej chwili jest to idealny dla mnie produkt doslownie szyty na miare 😉
Kamil to już pewne skrócili waż. konta do 100 dni jak w play a za to dają aż 2GB. I miesiąć nielimitowanych sms-ów do wszystkich. Tu masz zdjęcie.: http://www.blogplay.pl/wp-content/uploads/2012/09/image003.png
Rzecznik play na blogu już napisał!
http://blogplay.pl/2012/09/red-bull-wyscig-mydelniczek-i-premiera-nowego-startera-rbm/#comments
Jeszcze moze byc tak, ze osobom ze starymi zasadami nic nie zmienia. Czekam na oficjalna odpowiedz na blogu P4 kogos z Play (zadalem tam pytanie w komentarzu)…
No właśnie, ciekawe co ze ‚starymi’ klientami..
W Play lubie to po pogorszeniu oferty, stare statery ponoc dzialaly jak dawniej
Od tych 30 dni darmowych smsów i dodatkowych 1,5 GB danych znacznie bardziej wolę 150 dni ważności konta przy doładowaniu za 50 zł zamiast 100. Oby oferta dla osób już posiadających startery RBM nie zmieniła się.
obecnie w RBM sa darmowe nielimitowane sms do wszystkich sieci po doladowaniu ?
@Anka
Nie
@Banan
Mam dokladnie takie samo zdanie (korzystam czesto z mobilnego internetu, a zamiast SMSow wole zadzwonic)
http://www.redbullmobile.pl/footernavi/regulaminy/regulaminy-red-bull-mobile-na-karte-ii/
No i co? Wygląda to na 2 taryfę (oznaczona jako II, a nie jako zmodyfikowana pierwsza). To czekamy na oficjalną informację co z obecnymi klientami :]
// A tak całkiem poza tematem. Czemu na stronie nie można się zarejestrować? ;x Nie chce mi się za każdym razem wpisywać danych…
„Oferta Promocyjna „Nielimitowane SMS-y do czterech sieci” skierowana jest do Użytkowników
Oferty Red Bull MOBILE na kartę II lub do osób, które dokonają migracji z Oferty Red Bull
MOBILE na kartę lub Oferty Red Bull MOBILE na kartę (edycja specjalna) na Ofertę Red Bull
MOBILE na kartę II.”
I wszystko jasne 🙂
No to rewelacja! Nigdy nie zmienie taryfy na Red Bull Mobile II. Tak wiec znowu wielkie brawa dla Play, ze dal uzytkownikom wybor, a nie narzuca im nowa oferte na sile 🙂
No a ja się właśnie zastanawiam 😡
Na szczęście jest drugi starter za 9 PLN, gdzie wszystko jest po staremu!
http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/rbm-na-karte-9/
http://www.redbullmobile.pl/uploads/pics/Na_Katre9_Top_up.jpg
Coś tu jest nie tak, nie sądzisz?
faktycznie coś jest nie tak
http://www.redbullmobile.pl/uploads/pics/Na_Katre9_Top_up.jpg
Wiem widzialem ten blad. Pewnie jakis bug grafika. Wazne, ze przy 500 MB jest 150 dni, to najwazniejsze 🙂
Może to 150 dni i 500 MB dotyczy 100 zł i więcej? Jest ostatnie w tabeli.
Jezeli byloby tak, ze po doladowaniu 50 PLN mielibysmy tylko 30 dni waznosci to jest to wielka porazka RBM. Juz 10 lat temy bylo lepiej w Pre-paidach, gdzie 90 dni po zasileniu wystepowalo…