Tede poleci na Hawaje w ramach akcji USA 50SS

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 3,00 na 6)
Loading...

tede-poleci-na-hawaje-w-ramach-akcji-usa-50ssTo jeszcze nie jest koniec świetnej podróży znanego rapera Tede do Stanów Zjednoczonych organizowanej przez sieć komórkową Red Bull Mobile (P4 obsługuje tę markę) przy udziale producenta LG. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami dotyczącymi braku zwiedzenia Hawajów czy Alaski z uwagi na ich odległe położenie będzie kontynuacja akcji marketingowej USA 50SS.

Na oficjalnej witrynie www.usa50ss.wrzuta.pl/50-stanow już widnieje specjalna sonda. W ramach głosowania wszyscy sympatycy tej niecodziennej wyprawy mogą oddać swój głos na jedną z dwóch opcji. Do wyboru są gorące Hawaje oraz lodowata Alaska. Pierwszy wariant ma dwukrotnie większa przewagę co wcale nie dziwi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Nikt przecież nie lubi zimna, a jeśli już to jest on lub ona w znaczącej mniejszości. Tak więc z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że artysta i znany prezenter programów motoryzacyjnych TVN Turbo (jak chociażby Operacja Tuning) Tede poleci na Hawaje przy okazji nakręcić świetny materiał wideo w ramach 50 Stanów Świadomości bez wyreżyserowanego wcześniej scenariusza. Jeżeli ktoś nie oglądał wszystkich, czysto spontanicznych odcinków to polecamy odwiedzić tag USA 50SS w serwisie My mobile, w którym specjalnie dla naszych czytelników zostały wyselekcjonowanie tylko te najlepsze. Poniżej prezentujemy ostatni materiał wideo z cyklu The Best Of, który był zwieńczeniem ostatniej podróży.

(fot. Red Bull Mobile/My mobile studio)

THE BEST OF USA 50SS

Przygotowane przez

jest autorem 9098 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt