Alior Sync z Cashback 5%, przyszłość mobilnej bankowości

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

W telewizji możemy ostatnio oglądać bardzo dużo reklam nowego wirtualnego banku o nazwie Alior Sync. Na tle konkurencji ma wyróżniać go niesłychanie mocny nacisk na pojęcie tzw. mobilnej bankowości. Idea ta jest bardzo bliska serwisowi My mobile, ponieważ wszystkie rzeczy związane z naszymi pieniędzmi będzie można załatwić tylko i wyłącznie za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Dziwić może to, że dopiero teraz tak mocno jest ona promowana. Można było stosować z dużym powodzeniem już w 2008 roku mobilną bankowość. Powstał nawet na ten temat artykuł w naszej witrynie. Wszystko tak naprawdę sprowadzało się do posiadania konta np: w mBanku i mobilnej przeglądarki Opera Mini. Wymagany był też telefon komórkowy z funkcją multitasking lub chociaż minimalizacją aplikacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak było modelu Sony Ericsson K510i (nie miał możliwości przełączania się między programami Java, na szczęście była opcja minimalizacji oraz copy paste). Dzięki temu łatwo mogliśmy skopiować kod z wiadomości SMS i wprowadzić go do witryn banku (nie koniecznie mobilnych wersji). Tak więc 4 lata temu z dużym powodzeniem robiliśmy już przelewy bankowe z poczciwym Sony Ericssonem K510i w standardzie GPRS. Trudno w to dzisiaj uwierzyć, ale ten klasyczny feature phone nie miał nawet funkcji szybszego internetu w jakości EDGE. To są jednak miłe uroki historii telekomunikacji. Na koniec jeszcze warto wymienić zalety Alior Sync, który pod pewnymi względami przewyższa najpopularniejszy w Polsce bank internetowy mBank.

W Alior Sync znajdziemy bardzo ciekawy bonus o nazwie Cashback 5%. Polega on na zwrocie 5% wszystkich naszych zakupów dokonanych w internecie. Mogą to być zarówno środki bezpośrednio wypłacone na nasze konto bankowe jak i zwrot kwot w formie doładowań telefonu. Tradycyjnie już występuje 0 PLN za prowadzenie konta oraz karty debetowej. Dużym plusem jest z kolei 0 PLN za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (w mBanku musieliśmy szukać w terenie maszyn BZ WBK, Euronet). 0 PLN dotyczy również przelewów internetowych, w dodatku na deser mamy opcję aż 10x przelewów natychmiastowych.

W ramach tego samego banku akcja ta występuje zawsze, niestety w przypadku innych dwóch podmiotów trzeba czekać nawet kilkanaście godzin na faktyczny przelew. Trzeba przyznać, że Alior Sync może być dobrą pozycją zwłaszcza dla ludzi młodych doskonale obeznanych w nowych technologiach. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o bonusach występujących w przypadku korzystania z dedykowanego sklepu z filmami czy też muzyką online. Tam można liczyć nawet na 40% zniżkę w przypadku bycia klientem Alior Sync. Jego adres to www.rozrywka.sync.pl. Do tego też dochodzi integracja z Facebookiem, który jest najpopularniejszym portalem społecznościowym na świecie i aplikacje na Androida oraz iOS. Więcej szczegółów o tym banku mobilnym znajdziemy na www.sync.pl.

(fot. Alior Sync/My mobile studio)

REKLAMA TELEWIZYJNA MOBILNEGO BANKU ALIOR SYNC

Przygotowane przez

jest autorem 11153 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Alior Sync z Cashback 5%, przyszłość mobilnej bankowości”

  1. Gregory Odpowiedz

    Ten spot reklamowy wogole do mnie nie trafia. Trafilem tu przez przypadek i dlatego teraz wiem co to za niesamowite rozwiazanie. Gratulacje temu kto zatwierdzil ten film.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt