Lajt Mobile

Aplikacja mobilna Pekao24 na wszystkie platformy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wreszcie możemy powiedzieć, że rozwija nam się na dobre sektor mobilnej bankowości. Do tej pory klienci banków byli skazani na używanie przeglądarek i wchodzenie na ich tradycyjne serwisy transakcyjne. Współczesne słuchawki są już w stanie otwierać rozbudowane strony www niczym domowy komputer. Tym samym można na nich robić wszystkie rzeczy jak chociażby sprawdzenie konta, przelewy.

To jednak nie koniec, ponieważ część banków wydaje bardzo dobre dedykowane aplikacje. Rośnie nam dodatkowo ilość produktów, które dostępne są dosłownie na każdy typ telefonu komórkowego. Mamy tutaj na myśli platformy Java J2ME, Android, Symbian, iPhone, Windows Mobile/Phone, BlackBerry.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Po wcześniejszym pozytywnym przykładzie Raiffeisen BANK mamy kolejny. Jest nim program Pekao24, który również jest dostępny na te wyżej wymienione platformy. Oczywiście można tam robić wszystkie kluczowe operacje bankowe, czyli przelewy, sprawdzanie historii salda, wysokości środków, można nawet opłacać rachunki. Aplikację mogą przetestować nawet klienci innych banków. Służy do tego wbudowana opcja demo w menu. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie www.impekao24.pl. Zaś w telefonie mamy do dyspozycji serwis mobilny na m.pekao24.pl. Pozostaje zatem mieć nadzieję, że inne banki również aż tak drobiazgowo będą podchodziły do projektowania mobilnych produktów na wszystkie platformy.

(fot. Pekao24/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10488 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Aplikacja mobilna Pekao24 na wszystkie platformy”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt