Niezła reklama bankuj mobilnie z ING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

niezla-reklama-bankuj-mobilnie-z-ingTematyka mobilnej bankowości wbrew pozorom wcale nie jest nowa. Już w 2008 roku wykazaliśmy, że możliwe jest wykonywanie przelewów za pośrednictwem Opery Mini. Takiej sztuki dokonaliśmy na poczciwym feature phonie obsługującym Java J2ME, mianowicie Sony Ericssonie K510i z naprawdę niezłym aparatem fotograficznym (jak na ówczesne czasy) 1.3 MPix.

Teraz popularny ING Bank Śląski promuje ideę wykorzystania mobilnej bankowości w sytuacjach awaryjnych. W zabawnym klipie główny bohater zapomniał opłacić rachunków za prąd. Na szczęście ma on przy sobie smartfon z zainstalowaną aplikacją swojego banku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W efekcie pod pretekstem zamknięcia tylnych drzwi (lub jak kto woli klapę) samochodu błyskawicznie dokonuje przelewu. To pokazuje, jak działa mobilna bankowość. Reklama, o której jest mowa w artykule prezentujemy poniżej. Oczywiście w dzisiejszych czasach praktycznie każdy czołowy bank oferuje taką aplikację do telefonu komórkowego. Mają one za zadanie maksymalnie uprościć życie klientów. Równie dobrze jednak ten za pomocą nowoczesnego smartfonu może dokonać przelewów w sposób tradycyjny korzystając z witryn internetowych placówek. Taką właśnie opcję wybrano w pierwszym akapicie przy okazji zastosowania przełomowej mobilnej przeglądarki Opery Mini.

(fot. ING/My mobile studio)

REKLAMA BANKUJ MOBILNIE Z ING

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “Niezła reklama bankuj mobilnie z ING”

  1. MK Odpowiedz

    Reklama całkiem okej. Ciekawy jestem czy faktycznie zwiększy liczbę pobrań. Więcej nawet: Czy wpłynie na liczbę otwieranych kont. Zastanawiam się, czy nie jest czasem tak, że kto ma korzystać to już korzysta (a przynajmniej wie, że istnieje taka możliwość)? A może celem spotu było po prostu  wzmocnienie wizerunku nowoczesnego banku?
    hmmm

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt