Mobilking znika z rynku już 16 maja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Operator widmo (bo chyba tak można o nim powiedzieć z uwagi na zupełny brak jakichkolwiek działań w walce o klienta), Mobilking znika z rynku już 16 maja 2012 roku. W tej chwili natomiast sieć zachęca swoich dotychczasowych klientów do przejścia do jeszcze bardziej niszowego i egzotycznego podmiotu o nazwie MNI Mobile.

Akcja marketingowa nosi nazwę Operacja Tuning. W nowym podmiocie MNI Mobile ceny są bardzo słabe i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Minuta rozmowy to 0,29 PLN, koszt SMSa do wszystkich to 0,12 PLN i 0,10 PLN za każde 100 kB w transmisji danych. Przechodzący klienci dostaną na start podwojenie konta. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W celu skorzystania z nowej oferty MNI Mobile trzeba zadzwonić pod numer  222999222, a następnie zastosować się do poleceń wydawanych przez konsultantki. Niestety cała operacja będzie się wiązała ze zmianą danych osobowych. To z kolei dalej przekłada się na wymianę karty SIM. Jest jednak jeden plus tej całej sytuacji. Kolejne notowanie My mobile RANKING (premiera już na początku maja) będzie miało większy porządek oraz zostanie nieco uszczuplone. Według zapewnień przedstawicieli Mobilking, sieć była rentowna i wciąż posiadała jeszcze 40 tysięcy aktywnych użytkowników. To wydaje się wręcz nieprawdopodobne, ponieważ mało kto zna osoby z numerem w tej właśnie sieci MVNO. Jako ciekawostkę możemy jeszcze dodać, że swego czasu ze spółką MNI Telecom (do której należy MNI Mobile) procesowała się Telekomunikacja Polska (chodziło o egzekucję długu na poziomie aż 41 milionów złotych).

(fot. Mobilking/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Mobilking znika z rynku już 16 maja”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt