BeMyMobile kolejnym operatorem MVNO

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite jak dużo wejść ma na nasz krajowy rynek podmiotów wirtualnych MVNO. Zaliczają się do tej sporej grupy już Manta Mobile, Virgin Mobile, Lark Mobile. Dwie pierwsze opcje są już pewne, czego nie można powiedzieć o Lark Mobile. Manta Mobile już podała oficjalny komunikat w tej sprawie, zaś Virgin Mobile od pewnego czasu kompletuje zespół.

Teraz pojawiają się informacje o wejściu 4-tego gracza o nazwie BeMyMobile (zbieżność nazw z serwisem My mobile jest tutaj oczywiście przypadkowa). Jeżeli sieć będzie oferowała taką jakość jak poziom jej witryny pochodzący z prehistorii internetu to będzie katastrofa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tymczasowy serwis (zrobiony zapewne na szybko) zawiera grafiki w formacie gif, kod źródłowy zaś jest tworzony na archicznych tabelkach zamiast na nowoczesnych DIVach w technologii CSS. Te powinny być stosowanie tylko i wyłącznie do prezentacji danych statystycznych, w żadnym wypadku nie powinno się ich stosować do budowy struktury witryny. Podstrona www.bemymobile.com/career.html#ChiefAccountantinWarsaw zawiera rekrutację na stanowisko pracy. Kolejne spekulacje mówią, że ta duńska firma (z siedzibą w Kopenhadze) ma obsługiwać działania wspierające dla powstającego właśnie Virgin Mobile. Jednym słowem mamy tutaj prawdziwe masło maślane, wszystko zapewne wyjaśni się w niedalekiej przyszłości.

(fot. BeMyMobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 10859 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

4 komentarze do “BeMyMobile kolejnym operatorem MVNO”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt