Bezpłatne rozmowy i SMS dzięki usłudze reklaMÓWKA w T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa T-Mobile pozazdrościła chyba dawnemu operatorowi 36i6 (teraz jest to już tylko taryfa Plusa na kartę) usługi o nazwie Chill Bill. W tym miejscu warto przypomnieć, że polegała ona odsłuchaniu bloku reklam w zamian za dodatkowe środki 10 PLN dopisywane do naszego konta. Taką operację mogliśmy dokonać maksymalnie raz w ciągu jednego miesiąca.

Rozwiązanie T-Mobile nosi nazwę reklaMÓWKA i polega na emisji reklam w momencie oczekiwania na połączenie. Klient kontraktowy za miesiąc korzystania z takiej opcji będzie mógł liczyć na 10 minut rozmów do wszystkich wymiennych na 40 SMSów. W przypadków Pre-paida oraz Mix jest to już tylko 10 minut na połączenia w sieci lub na numery stacjonarne.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy, którzy wcześniej korzystali z rozwiązania Granie na czekanie lub Szafa gra. Aktywacja reklaMÓWKI odbywa się za pomocą SMSa o treści TAK wysłanego na numer 80933. Reklamy odgrywane będą losowo na przemian z utworami muzycznymi w ramach wcześniej opisywanych usług. Co ciekawe, brakuje tutaj jakiegoś minimalnego limitu odnośnie liczby minut odsłuchanych przez naszych znajomych. Takich niekorzystnych zapisów nie ma na szczęście w regulaminie oferty reklaMÓWKA. Tak więc osoby, które niedużo dzwonią i jednocześnie mało odbierają połączeń telefonicznych otrzymają zupełnie za darmo dodatkowy bonus.

(fot. T-Mobile/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt