Z Supporters Cup na UEFA Euro 2012 dzięki Orange

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Orange przygotował już trzecią okazję do zobaczenia na żywo meczy zbliżających się dużym krokami Mistrzostw Europy UEFA Euro 2012. Wcześniej była to akcja Głosuj na przyjaciela, w której mogliśmy wygrać aż 1.000 wejściówek. Najnowsza zabawa nosi nazwę Supporters Cup. Nagrodą dla najlepszych w tym konkursie jest już nie tylko bilet, ale cały wyjazd na mecz otwarcia oraz mecz zamknięcia.

Wszystko dalej polega już na spotykaniu się wszystkich miłośników futbolu na www.supporterscup.orange.com. Na witrynie później czekają na nich gry online w tym te na telefon komórkowy. Rywalizować można w pojedynkę jak i ze swoim własnym zespołem. Naszymi przeciwnikami mogą być zaś użytkownicy z całego świata.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To właśnie na niej odbywa się cała procedura (kompletowanie zespołu, stworzenie własnego awatara). Są tam jeszcze ciekawostki na temat wielu narodowych reprezentacji piłkarskich. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród w tym bilety, nowoczesne smartfony, gadżety Orange z logo turnieju. Pierwsze miejsce to podróż specjalnym VIP autobusem na mecze otwarcia w Warszawie oraz zamknięcia UEFA Euro 2012 w Kijowie na Ukrainie. Co niezwykle ważne w konkursie mogą wziąć udział wszyscy. Nie muszą to być tylko i wyłącznie klienci pomarańczowego telkoma. Dzięki Supporters Cup już teraz będzie można poczuć wyjątkowa atmosferę zbliżających się Mistrzostw Europy. Orange podobny konkurs już wcześniej zorganizował wraz z akcją FunKlasa.

(fot. Orange/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt