PREMIERA: Nie ma co się bać o baterię w nowych, 2-3 letnich flagowcach

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

nie-ma-co-sie-bac-o-baterie-w-nowych-2-3-letnich-flagowcach

Zupełnie nie ma się czego obawiać w kwestii zakupu starych, bo 2-3 letnich smartfonów będących najczęściej dawnymi flagowcami. Już wcześniej My mobile zwróciło uwagę na telefon LG G3 w niezłej obecnie cenie z ekranem 2K znakomicie nadającym się do rozpoczęcia chociażby przygody z technologią VR (okulary z wirtualną rzeczywistością).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV

Wybrani czytelnicy niniejszej witryny wręcz przestrzegali przed takimi zakupami tzw. leżaków magazynowych, zupełnie niesłusznie. Bateria bowiem w ich przypadku działa znakomicie, czego najlepszym dowodem jest powyższy zrzut ekranu z iPhona 5S potwierdzający 5 godzinną pracę non stop aktywnego wyświetlacza. Jest to w tej chwili najlepszy cenowo zakup sensownego wydajnościowo smartfonu Apple i takie są fakty.

Jej działanie można przyrównać do poczwarki motyla. Bateria nieformatowana, nigdy nie używana przechowuje całą swoją moc oraz piękno. Dopiero w momencie stosowania, a następnie odłożenia na dłuższy czas następuje jej nieuchronna degradacja (zupełnie tak jak w cyklu życia motyla). Morał tej historii jest prosty. Nie mamy się co martwić o kwestie działania akumulatora w nowym modelu, który jest 2-3 letnim już dajmy na to flagowcem.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13890 informacji na tej witrynie.



Podobal sie artykul, chcesz wiecej? Postaw kawe za:




8 komentarzy do “PREMIERA: Nie ma co siÄ™ bać o bateriÄ™ w nowych, 2-3 letnich flagowcach”

    • 72 brudne skarpetki

      To znaczy że tutejszy bajkopisarz nie ma pojęcia o telefonii.

    • Steve Jobs

      to oznacz że ów Kamil formatuje ją a nie formuje

    • Kamil

      Nigdy nie używana, czyli fabrycznie nowa. Nie zwracaj uwagi na czepiaczy 😉

  1. xiumanag Odpowiedz

    Cas od ostatniego pełnego naładowania, ciekawe ile razy w ciągu dnia ją doładowałeś? 😀

    • Kamil

      Tak jak na zdjęciu. Jesteś w szoku, co nie? A tak hejtowales Apple i jego kapitalny iOS

  2. 72 brudne skarpetki Odpowiedz

    Używany 5 godzin.. Reszta tryb czuwania, w nocy pewnie tryb oszczedny. Faktycznie, zacny wynik.

    • Kamil

      Jak na baterię o pojemności 1560 mAh to bardzo dobry wynik

Skomentuj

  My mobile © 2008-2026. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt