PREMIERA: Koniec sieci A2Mobile byłby katastrofą

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Poniedziałkowy wieczór około godziny 23.30, nagle przestaje działać sieć komórkowa A2Mobile. Na ekranie smartfonu widnieje napis brak usługi lub jej niedostępność. Człowiek momentalnie wpada na pomysł, aby przełączyć się na chwilę dosłownie w tryb samolotowy. Może sygnał zaskoczy. Nic z tego. Czas na radykalne rozwiązanie. Restart smartfonu Sony Xperia 10.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak jest on naszpikowany bugami potężnego kalibru od japońskiego producenta, który chyba zapomniał o testowaniu oprogramowania na etapie jego produkcji w branży IT. To również nie pomogło. Momentalnie przez głowę przeszły myśli, być może to już jest koniec sieci A2Mobile (wtedy co ciekawe My mobile RANKING wygrałoby Lajt Mobile). Brak marketingu zrobił swoje mimo niskich cen. Na całe szczęście po północy znowu ten operator wirtualny zaczął działać normalnie.

Ciężko powiedzieć czy podobne niedogodności mieli również klienci o tej samej porze u macierzystego, dużego telekoma Plus. Wszyscy przecież pamiętamy historię z niedawnym upadkiem kapitalnej niegdyś sieci Red Bull Mobile w Play. Prawdziwi miłośnicy telekomunikacji doskonale znają jej dawną promocję z darmowym LTE o wielkości 200 GB miesięcznie (połączonej początkowo z lejkiem 2 Mb/s). Teraz Red Bull Mobile według nieoficjalnych informacji ma się odrodzić, ale jako submarka konkurencyjnego T-Mobile.

(fot. A2Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “PREMIERA: Koniec sieci A2Mobile byłby katastrofą”

  • Kamil

   Fajna produkcja oryginalna, jak zwykle sie czepiasz. Lepiej czytac na pale milion razy skopiowany news o smartwatchu Huawei za 10k PLN. Nawet YouTuberzy ida na pale, czyli przepisywanie newsow wskutek braku kreatywnosci tworczej

  • Dupa

   Katastrofą to byłby koniec kogoś z w4, a nie niszowej sieci dla nikogo.

  • Cvb

   Jak to niszowej sieci dla nikogo? A reklamy w żabce?
   Ludzie po 60tce czy 80tce używają a2mobile bo jest najtańsze i im tylko zależy na nielimitowanych rozmowach na komórki i stacjonarne i tyle. Plus rok ważności konta po doładowaniu.

  • Kleszcz

   Przecież a2m to jest premium mobile sp zoo a właścicielem jest polkomtel czyli plus ten operator to przeżyje

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt