PREMIERA: Tylko jedna naładowana słuchawka Bluetooth, czyli katastrofa od Realme

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Dopiero po latach człowiek na własnej skórze uczy się, że w elektronice naprawdę nie warto oszczędzać na markach premium. Za chwilę zostanie opisany jakże irytujący przypadek, być może bugu oprogramowania. Z drugiej jednak strony równie dobrze chodzić może o jakiś błąd konstrukcyjny samego etui ładującego związanego z stykami złącz.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Problem polegał na tym, że po wyjęciu słuchawek bezprzewodowych brandu Realme Air Buds Neo (typowy chińczyk jakby to powiedziała młodzież nieco złośliwie) jedna z pchełek miała całkowicie rozładowaną baterię z  poziomem dosłownie 0%. Niestety nie udało się przez to delektować cyfrowym dźwiękiem nocną porą w systemie stereo. Szkoda, bo właśnie wtedy najlepiej się słucha muzyki (o czym celnie swego czasu mówił raper Tede w utworze Noc Jest Muzą Dla Muzyka).

W przeszłości były podobne przypadki, ale dotyczyły one szybszego rozładowania jednej z słuchawek. Mowa o artykule Ucho Cyklopa. Swego czasu wspominało o tym My mobile, czyli najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce. Czas pokaże czy był to jednostkowy przypadek. Teoretycznie także druga słuchawka mogła się zepsuć całkowicie po dwóch latach użytkowania. Trochę słabo. Wszystkiego jednak dowiemy po kolejnym pełnym ładowaniu w etui będącym kopią niemalże 1:1 od Apple AirPods.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt