PREMIERA: Fatalny początek przygody z niezłą marką Realme

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Firma Realme to obok Xiaomi czy Oppo chyba najbardziej mocno szturmujący rynek kraju nad Wisłą producent smartfonów oraz powiązanymi z nimi akcesoriów. Niestety nie miał on dobrego startu w My mobile, najbardziej innowacyjnym medium technologicznym w Polsce. Tylko tak należy rozumieć od nowości rozwaloną baterię w lewej słuchawce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Mimo przeszło dwutygodniowych testów Realme Buds Air Neo ciągle jedna z nich wskazuje o około 50% gorszy poziom naładowania ogniwa. Tymczasem obie z nich powinny mieć mniej więcej podobne tempo rozładowania akumulatora. Nie może być tak, że para jest nierówna z poziomem 20% i 75% o czym nadmieniało My mobile na witrynie typu Fan Page na Facebooku www.facebook.com/mymobilepl/photos/4426785104032376.

Wskaźnik biorąc pod uwagę bugi oprogramowania związane z czujnikami powinien prezentować wartości typu 65% oraz 75%. Wtedy baterie znajdujące się w białych pałeczkach na wzór Apple AirPods działałyby poprawnie. Wszystko ponadto wskazuje na to, że po czasie nie dojdzie do wyrobienia się baterii. Wielka szkoda. Jakość dźwięku Realme Buds Air Neo (5,0/6) jest bowiem tylko odrobinę gorsza na tle przewodowych Apple EarPods (5,5/6). Dotyczy ona głównie mniejszej głośności na maksymalnym wolumenie.

(fot. Realme/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11580 informacji na tej witrynie.



1 komentarz do “PREMIERA: Fatalny początek przygody z niezłą marką Realme”

  1. Kamil Odpowiedz

    Szok i niedowierzanie, sluchawki sie wczoraj same prawie naprawily, lewa miala 95%, a prawa 100% po odczepieniu pudelka od ladowarki (!)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt