PREMIERA: Sony Xperia to taka lepsza odmiana Google Pixel

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby się głębiej zastanowić, smartfony Sony Xperia to taka lepsza odmiana dla Google Pixel. Wszak inteligentne telefony komórkowe od giganta z Mountain View mają pewne wady designu. Wystarczy nadmienić obecność dziurki czy nieco szerszych ramek wyświetlacza. Dla porównania Xperie nie mają nawet notcha na ekranie, zaś ramki wokół niego są zdecydowanie mniejsze.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Widać to dobitnie w recenzji YouTubera o nazwie Majster Pirzu w przypadku modelu Google Pixel 7a. Oczywiście obie słuchawki mogą się pochwalić czystym Androidem bez zbędnych nakładek. Oprogramowanie pozbawione bugów to prawdziwa rzadkość współczesnej branży IT. Najprawdopodobniej mniej błędów będzie miał mimo wszystko Pixel od Google względem Xperii od Sony. Choć z drugiej strony nie zawsze jest to reguła.

Wystarczy tutaj nadmienić chociażby przystawkę multimedialną Google Chromecast 4. Tam dosłownie na każdym kroku muli interfejs Google TV, choć nie powinno to mieć przecież miejsca. Tym samym raz na zawsze upadł mit czystego Androida (TV) jako gwarancji największej płynności działania. Przyczyną takiego stanu rzeczy najprawdopodobniej była zbyt słaba zastosowana specyfikacja sprzętowa. Fizyki nie oszukamy, czyli hardware.

(fot. Majster Pirzu/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt