PREMIERA: Okropnie brzydkie są te nowe Sony Xperie z wybrzuszeniem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Miał być hit, wyszedł kit. Całkiem sporych rozmiarów wtopę zanotowało Sony Mobile przy okazji odświeżenia designu swoich urządzeń. Już któraś osoba z kolei w toruńskim Media Markt patrząc na ten nowy styl Xperii nie mogła się nadziwić jaki to smartfon jest brzydki. Niestety, ale jest to prawda. Charakterystyczne wybrzuszenie tylnej klapki nijak się ma do stylowego Cedara.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tam to jeszcze wszystko pięknie wyglądało. W przypadku nowej linii produktowej Sony Xperia można odnieść wrażenie jakbyśmy wręcz mieli styczność ze spuchniętą baterią. Owszem, firma chciała powiększyć pojemność akumulatora, ale za to mocno odbiło się na wyglądzie. Telefony Xperia nie są już teraz smukłe jak jeszcze za czasów poprzedniej generacji smartfonów. To wtedy miały płaskie tylne plecki.

My mobile tym samym prognozuje jeszcze gorsze, pogłębiające się wyniki sprzedażowe Sony Xperii. Szkoda, ponieważ jest to dostawca modyfikujący Androida w małym stopniu. Podkreślają to widoki chociażby belki informacyjnej identycznej z czystą dystrybucją zielonego robota. Dla porównania Samsung potrafi stworzyć przepięknego GALAXY S8. To samo można powiedzieć o Apple i dziele sztuki iPhonie 5S/SE.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt