PREMIERA: 1.000 klientów My mobile oznacza pełną niezależność względem koncernu Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszystko wskazuje na to, że Polacy są gotowi płacić za jakościowe treści. Najwidoczniej mają oni dość tzw. technopudelków z sensacyjnymi tytułami, gdzie pod artykułami bardzo często są wyzwiska w stronę redaktorów. To samo można powiedzieć o upadłej jakościowej niegdyś blogosferze branżowej. Teraz wszystko tam jest przepisywane na akord (ilość) bez dawnej charyzmy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To dlatego w komentarzach padają zarzuty, że osoby publikujące treści są bez warsztatu i kopiują tylko teksty z zagranicznych portali (często z błędnymi wnioskami). Tymczasem w ostatniej sondzie My mobile, na początku głosowania czytelnicy byli gotowi zapłacić najwięcej czyli około 10 PLN. Później na prowadzenie wyszła opcja najtańsza. Załóżmy więc, że te jakże skromne tysiąc prawdziwych czytelników płaci cenę rzędu 10 PLN. Wynik miesięczny takich subskrypcji sumarycznie to 10.000 PLN (10 PLN x1.000), co oznacza pełną niezależność medium My mobile względem nawet wyszukiwarki Google.

Aby podobny rezultat powtórzyć z reklam, trzeba mieć minimum dwóch partnerów serwisu. Oczywiście trzeba później tworzyć działania typu content marketing połączone z kreacjami wizerunkowymi. Warto w tym miejscu głosować w kolejnej sondzie, która dotyczy ulubionych platform streamingowych VOD. I pomyśleć, że w poprzedniej było zaledwie czterech graczy. Teraz mamy dziewięciu (bez TVP VOD oraz Polsat Go z uwagi na zbyt małą ilość treści premium w ofercie) z tytułem Player w bonusie (cykl żużlowy SGP, tenis czy całkiem niezłe filmy). Wcale więc nie muszą to być programy telewizji TVN.

(fot. My mobile)

Jaką maksymalną cenę za dostęp do produkcji oryginalnych My mobile PREMIERA akceptujesz (sekcja NEWS jest darmowa)?

 1. 5 PLN + VAT = 6,15 PLN (57%, 32 Głosów)
 2. 9 PLN + VAT = 11,07 PLN (38%, 21 Głosów)
 3. 8 PLN + VAT = 9,84 PLN (4%, 2 Głosów)
 4. 7 PLN + VAT = 8,61 PLN (2%, 1 Głosów)
 5. 6 PLN + VAT = 7,38 PLN (0%, 0 Głosów)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: 1.000 klientów My mobile oznacza pełną niezależność względem koncernu Google”

  • Kamil

   Najgorsze jest to, ze reklamy Google Ads wieszaja czasem My mobile na mobilnym Chrome. To skandal, tak ciezko jest usunac jego monopol na recz oficjalnego partnera serwisu 😐

 1. Kamil Odpowiedz

  Na Rauszu, film premium dostepny na platformie Player. Pozytywne zaskoczenie

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt