PREMIERA: LG BL40 New Chocolate to pierwszy na rynku telefon z ekranem 21:9 CinemaWide

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

LG BL40 New Chocolate to przykład telefonu, który ówcześnie wyprzedzał swoją epokę. Tylko tak należy rozumieć zastosowanie innowacyjnego ekranu w formacie kinowym 21:9 niczym CinemaWide od Sony. Stało się to już w 2009 roku. Jego właściciele w tamtych czasach często używali określenia, że ich feature phone jest z tzw. wyższej półki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Z pewnością sporo prawdy było w tym stwierdzeniu. Wszak słuchawka oferowała funkcję nagrywania filmów w standardzie VGA (480p). To jednak nie wszystko. Czekoladka od LG obsługiwała odtwarzanie wideo w formacie DivX/XviD, dzięki czemu filmy z komputera na nim działały (AVI). Dopiero dekadę później na podobny pomysł z stosowaniem wyświetlaczy kinowych wpadło Sony wraz z premierą Xperii 1 oraz Xperii 10/10 Plus.

Tak właśnie było w 2019 roku. Kto choć raz zakosztował tego pięknego ekranu podczas oglądania filmów rodem z Hollywood, ten nigdy nie chce przejść na zwykłe wyświetlacze z notchem czy oczkiem jakich wiele na rynku. Odbierają oni smartfony z podobnymi udziwnieniami wręcz jako szpecące w celu konsumpcji kultury oraz sztuki na najwyższym poziomie. W nocy bardzo boleśnie widać bowiem te wszystkie oczka lub notche.

(fot. LG/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: LG BL40 New Chocolate to pierwszy na rynku telefon z ekranem 21:9 CinemaWide”

    • Kamil

      Brat mial LG KS360, soft masakra. Doslownie zero animacji tzw. sztywne menu na tle pieknej platformy A200 w Sony Ericssonach 😉

    • GaduAir

      w sklepie dla idiotów GaduAir oferoWAŁ go w swojej ofercie Etna, Neon a może i w EmpikU też. Byłem zły że taki kiepski model dali sobie wcisnąć do promocji GG teraz Gazda Group XD

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt