PREMIERA: Blog Play już stosuje się do omnibusa

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest duża ciekawostka. Otóż sieć komórkowa Play na swoim oficjalnym blogu postanowiła stosować się do prezentowania starych cen omnibus, jeszcze sprzed promocji. Co warto nadmienić, nie każdy sklep stosuje się do nowej dyrektywy. Najwidoczniej tego typu punkty handlowe mają się czego wstydzić lub jak kto woli coś wstydliwego chcą ukryć.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Obniżki rzędu 100 PLN czy 200 PLN możemy już obserwować na dedykowanym Blogu Play. Wystarczy zobaczyć podstronę www.blogplay.pl/2023/01/iphone-taniej-w-play. Niby jest to mały, jakże subtelny szczegół. Jednak jak pozytywnie marketingowo wpływa on na komunikację z potencjalnymi klientami fioletowego telekomu. Oby tak dalej aż chciałoby się powiedzieć. Czekamy zatem na podobne ruchy ze strony konkurencji.

Pod tym określeniem należy oczywiście rozumieć dużych operatorów strukturalnych takich jak chociażby T-Mobile, Orange czy w końcu Plus. Dosłownie każda promocja smartfonu powinna zawierać starą cenę omnibus, aby nie było żadnych wątpliwości co do atrakcyjności oferty pod względem marketingowym. Oczywiście na te same działania mogą zdecydować się również gracze wirtualni MVNO oraz submarki (NJU Mobile z Heyah).

(fot. Blog Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt