Ciekawa współpraca Infinix z JBL

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Któż z nas nie pamięta tej genialnej współpracy marketingowej w świecie notebooków sprzed lat na linii Toshiba oraz Harman Kardon. Dzięki temu głośniki w laptopach japońskiego producenta grały zauważalnie lepiej na tle urządzeń konkurencji, które cechowały się bardzo przeciętnym i płytkim brzmieniem. Wystarczy przypomnieć kultową serię Satellite A200 od Toshiby.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Już wkrótce, bo w maju bieżącego roku dojdzie do podobnej akcji. Smartfony marki Infinix będą starały się przekonać klientów dźwiękiem od znanego brandu JBL. Trzeba przyznać, że pomysł na rozruszanie nowego producenta inteligentnych telefonów komórkowych wydaje się być ciekawy czy wręcz interesujący. Infinix może z pewnością zawalczyć w Polsce na niesłychanie trudnym rynku zwłaszcza atrakcyjną ceną urządzeń.

Pytanie tylko jak w tym wszystkim będzie wyglądała jakość produktów, bo ona przecież jest najważniejsza. Zniechęcony bugami klient bowiem już nigdy może nie powrócić na łono danego dostawcy smartfonów. Wyjątkiem od tej zasady jest jedynie silna marka globalna jak chociażby Sony (w telefonach komórkowych Xperia). W tej ostatniej sytuacji można się jeszcze ratować lepszymi na tle średniaków, flagowcami.

(fot. JBL/Infinix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt