Promocja 1200 GB za darmo w T-Mobile na kartę pod lupą UOKiK

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

No to się nam porobiło. Promocji darmowe 1200 GB w T-Mobile na kartę przygląda się UOKiK, czyli Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Ma on zastrzeżenia w komunikacji marketingowej do faktu darmowości. Chodzi o to, że w rzeczywistości trzeba zapłacić minimum 420 PLN rocznie za niby bezpłatne 1200 GB. Tyle bowiem kosztuje najtańszy No Limit miesięcznie (35 PLN).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oczywiście wspiera on promocję darmowych 1200 GB. Zdaniem My mobile z takim myśleniem, UOKiK może stawiać zarzuty w dosłownie co drugiej zakłamanej telewizyjnej reklamie produktów. Podobne oferty z bezpłatnymi 1200 GB rocznie, co T-Mobile mają również Plus czy Orange. Niestety tak działa w Polsce i na świecie mocno przekoloryzowany marketing. Pikanterii całej sprawie dodaje jeszcze jeden inny fakt.

To właśnie dzięki ofercie 1200 GB, T-Mobile na kartę wygrało zestawienie najlepszych sieci w My mobile RANKING. Sprawa zatem jest bardzo istotna. Nie mówimy tutaj o jakiejś niszowej promocji mającej małe znaczenie na rynku. Wręcz przeciwnie. Chodzi o przełomowe rozwiązanie, które później skopiowali wszyscy z tzw. W3. Pod tym pojęciem należy rozumieć Play, Orange i Plus. Ciekawe czy sprawa rozejdzie się po kościach.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Promocja 1200 GB za darmo w T-Mobile na kartę pod lupą UOKiK”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt