Bezpłatny miesiąc Xbox Game Pass Ultimate od napoju energetyzującego Rockstar

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomitą promocję przygotował producent napojów energetyzujących Rockstar (swoją drogą chyba najlepszych w smaku z wszystkich tzw. energetyków na rynku) w współpracy z firmą Microsoft. Otóż po zakupie promocyjnej puszki możemy zyskać darmowy miesiąc usługi premium o nazwie Xbox Game Pass Ultimate o standardowej cenie aż 54,99 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Polega ona na graniu bez limitu w wybrany katalog gier w zamian za abonament na wzór platformy dajmy na to streamingowej Netflix. Co niezwykle ważne, działa ona również w przypadku zabawy w chmurze i rozwiązaniu Xbox Cloud Gaming. To cieszy, bo nie każdy ma zaraz ochotę kupować dedykowaną konsolę Xbox Series S lub Series X. Musimy tylko pamiętać, aby przed końcem subskrypcji ją wyłączyć w celu uniknięcia opłaty.

Jest to jednak standard w tego typu akcjach marketingowych. Trwa ona do 31 grudnia bieżącego roku i dostępna wyłącznie dla nowych użytkowników. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie www.rockstarforthewin.com/pl-pl. Co ciekawe, w ramach Game Pass oraz Xbox Cloud Gaming działa kultowa pozycja Microsoft Flight Simulator, co potwierdza dedykowana witryna. Ponadto bez zabaw z kupowaniem puszki, tytuł jest dostępny w promocyjnej cenie subskrypcji 4 PLN.

(fot. Rockstar/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Bezpłatny miesiąc Xbox Game Pass Ultimate od napoju energetyzującego Rockstar”

  1. Kamil Odpowiedz

    Zastanawiam sie nad testami uslugi w formie appki Xbox Cloud Gaming z pliku APK na Google TV ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt