PREMIERA: Maksymalnie zapchana sieć komórkowa na SGP 2022 w Toruniu [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Maksymalnie zapchana sieć komórkowa to traumatyczne doświadczenie dla miłośników technologii. Można było ją poczuć na finałowej rundzie Speedway Grand Prix (w skrócie SGP 2022) w Toruniu, gdzie Mistrzem Świata został polski zawodnik Bartosz Zmarzlik. Internet działał na obiekcie fatalnie. Nie funkcjonowała w nim na dobrą sprawę funkcja streamingu wideo.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

O obejrzeniu filmu (oczywiście w przerwie) na YouTube czy jakiejś zupełnie innej witrynie mogliśmy tylko pomarzyć. Z wielkimi problemami natomiast dało się otworzyć serwisy internetowe do poczytania. Akurat to było możliwe do wykonania. Podobne problemy z wolną siecią web na Stadionie Narodowym również miały miejsce w przypadku dużych skupisk ludności. Szkoda, że operatorzy na ważnych imprezach nie ratują sytuacji.

Najwidoczniej wychodzą z założenia, że jakoś to będzie. Tymczasem wielkie telekomy mają zupełnie inne podejście na kurortach wakacyjnych. Często bowiem nad morzem sieci komórkowe stawiają dodatkowe maszty BTS przed napływem turystów. Natomiast podobnych działań nie obserwujemy w przypadku sportu na najwyższym światowym poziomie. O zasięgu Wi-Fi nie ma co wspominać, ponieważ kluby zawaliły sprawę.

(fot. My mobile)

ZWYCIĘSTWO POLAKA W CYKLU SGP 2022 (FINAŁ W TORUNIU)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Maksymalnie zapchana sieć komórkowa na SGP 2022 w Toruniu [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt