PREMIERA: Eldorado telekomunikacyjne trwa nadal, darmowe 100 GB znowu przedłużone [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trwa telekomunikacyjne Eldorado, czyli mityczny wręcz raj. Operatorzy z tzw. W4 solidarnie przedłużyli promocje 100 GB za darmo ponownie. Najdłuższym terminem ważności, bo aż styczniowym mogą się pochwalić sieci komórkowe Orange i Play (dokonał tego dosłownie na dniach w zeszłym tygodniu). T-Mobile zaś teoretycznie akcję z bezpłatnymi 100 GB zakończy w listopadzie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Najciekawiej sytuacja wygląda w Plusie (z towarzyszącym mu Plushem). Jego oferta ma zostać zamknięta w połowie października, czyli w obecnym tygodniu. Znając jednak życie Polkomtel pierwszy się nie wyłamie i dokona trzeciego przedłużenia ważności tej fenomenalnej akcji marketingowej zwłaszcza dla aktywnego użytkownika telefonii komórkowej (dajmy na to posiadającego terminal z łącznością szybkiego internetu 5G).

W przeciwnym razie może nastąpić efekt kuli śnieżnej. Za jego śladem pójdzie następne T-Mobile i na samym końcu duet Play z Orange. Oby tak się nie stało. Wszystkiego dowiemy się dosłownie już wkrótce. Swoją drogą to narodził się nam bardzo przyjemny trend. Każdy aktywny klient płacący około 30 PLN miesięcznie zasługuję na bonus w postaci kapitalnych 100 GB do wykorzystania, oprócz oczywiście podstawowego pakietu danych.

(fot. Play/My mobile)

VARIUS MANX – MOJE ELDORADO

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Eldorado telekomunikacyjne trwa nadal, darmowe 100 GB znowu przedłużone [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt