PREMIERA: Funkcję Always On Display miał nawet Sony Ericsson T230 z 2003 roku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przenieśmy się na chwilę do 2003 roku. Właśnie wtedy debiutował kultowy w polskiej branży telekomunikacyjnej feature phone Sony Ericsson T230 dla mas z kolorową matrycą jako ciekawa alternatywa względem Sagem myX-5. Telefon komórkowy posiadał niezwykle przydatną funkcję wyświetlania godziny nawet na wyłączonym, niepodświetlonym ekranie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pokazuje to dobitnie powyższe zdjęcie. Tymczasem po blisko 20-tu latach, bo w 2022 roku firma Apple dumnie odkrywa podobną opcję w rozwiązaniu Always On Display. Uwaga, jest ona dostępna wyłącznie w dwóch najdroższych modelach klasy premium iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. Firma z logiem nadgryzionego jabłka z prawie dwoma dekadami opóźnienia odkrywa na nowo to, co miał dawno temu Sony Ericsson.

To tyle, jeśli chodzi o jej rzekomą innowacyjność. Co najwyżej Apple lepiej w praktyce implementuje rozwiązania konkurencji. Są one dużo bardziej przyjemne w codziennym użytkowaniu. W tym akurat gigant z Cupertino jest znakomity. Ma talent do niezwykłego dbania o szczegóły, którego niestety brakuje w Androidzie. Aczkolwiek pierwsze recenzje o Always On Display w iPhonach są raczej chłodne i negatywne niż pozytywne.

(fot. GSM Magazyn/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Funkcję Always On Display miał nawet Sony Ericsson T230 z 2003 roku”

    • Kamil

      T230-tka to moj pierwszy telefon, na zawsze w naszych sercach ♥️

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt