Piłkarz Sadio Mane dostarczył rodzinnemu miasteczku sieć 4G [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niesamowita historia z motywem technologicznym w tle. Senegalski piłkarz, Sadio Mane postanowił bowiem w rodzinnej miejscowości Bambaly liczącej zaledwie dwa tysiące mieszkańców wybudować maszt sieci komórkowej 4G LTE. Wszystko po to, aby skromnie żyjąca społeczność miała dostęp do szybkiego internetu, a tym samym nieograniczonej ilości wiedzy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Piłkarz z pensją 55 milionów złotych za sezon z pewnością mógł sobie na taki gest pozwolić. Co ciekawe, zastąpił on Roberta Lewandowskiego po transferze z FC Liverpool do Bayernu Monachium. Nie są to jednak jego wszystkie gesty natury sponsorskiej. Snajper bowiem ufundował oprócz lepszego zasięgu również budowę szpitala, szkoły, poczty, a nawet brakującej oraz jednocześnie bardzo potrzebnej stacji benzynowej.

Jakby tego było mało, każda rodzina otrzyma 70 euro miesięcznie, czyli około 330 PLN na lepsze życie w ubogiej Afryce. To się nazywa serce. Piłkarz celnie zauważa, że nie potrzebuje kolejnego samochodu Ferrari czy prywatnego samolotu odrzutowego. Woli się dzielić swoim gigantycznym sukcesem z innymi, a dokładniej mówiąc miejsca swojego pochodzenia. Aż chciałoby się powiedzieć, oby więcej takich akcji w świecie sportu.

(fot. Wikipedia/My mobile)

PIŁKARZ SADIO MANE POMAGA RODZINNEMU MIASTECZKU

Przygotowane przez

jest autorem 12871 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Piłkarz Sadio Mane dostarczył rodzinnemu miasteczku sieć 4G [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt